Записи онлайн-бесід про громадський активізм Teple Misto 3511

Записи онлайн-бесід про громадський активізм

Минулого тижня мали завершальну зустріч з серії бесід про громадський активізм в рамках програми Малі Ґранти Теплого Міста.
А це означає, що прийшов час ділитись записами подій.
Вдячні всім, хто долучився до дискусії, особливо, спікерам, які допомогли сповна дослідити важливі для нас питання.

Ловіть посилання та насолоджуйтесь переглядом:

– "Франківськ: ретро-перспектива активізму".

Спікери: Віктор Кімакович, ексдиректор Благодійної фундації імені Короля Юрія та Віталій Перевізник, громадський діяч, голова громадської організації "Громадський інститут аналітики", голова Громадської ради при облдержадміністрації.

– "Волонтерський рух в Україні: бути чи не бути": https://cutt.ly/3oBMwEq.

Спікери: Олексій Чередніченко, голова сектору розвитку волонтерства та молоді, Червоний Хрест України та Філіп Шовгенов, координатор спільноти Українська Волонтерська Служба.

– "Благодійність в Україні: яка вона?".

 

Спікери: Світлана Пугач, директорка зі стратегічних партнерств Благодійного Фонду ТаблеточкиМарія Мурадханян, менеджерка проєктів Zagoriy Foundation та Anastasiia Kostiuk, референт мальтійської молоді МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ Івано-Франківська.

– "Шлях українського самурая-активіста": https://cutt.ly/5oB0A3i.

Спікери: Volodymyr Radevych, менеджер проєкту "Зелена транспортна мережа"CGTN, програми транскордонного співробітництва Угорщини – Словаччини – Румунії – України, та Тарас Зень, активний громадський діяч з 2001 року та член Національної скаутської організації України Пласт Івано-Франківська.

Бесіди реалізувались в рамках отриманої підтримки за результатами конкурсу проєктів Школа Фондів громад при підтримці Isar Ednannia за фінансування Фонду Ч.С. МОТТА" та за сприяння National Endowment for Democracy.

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим