«З чистого листка»: осінь на Urban Space Radio Teple Misto 3511

«З чистого листка»: осінь на Urban Space Radio

На Urban Space Radio стартував осінній сезон. Він триватиме з 29 жовтня до 23 грудня 2018 року. Команда має на меті залучити слухачів до обговорення актуальних суспільних питань через формування корисного контенту та відкритий діалог.

У фокусі сезону такі тематики:

– креативний бізнес (започаткування та розвиток підприємництва у малих містах, а також вихід на міжнародні ринки)
– культура (розкриття культурних процесів 90-их років через залучення діячів культури того часу)
– психологія стосунків (пошук відповідей на питання про партнерство: взаємозалежність, кроскультурні шлюби, стосунки на відстані та інші актуальні теми)
– музика (знайомство слухачів із українською музикою 80-90х, а також сучасна європейська музика)

Це будуть авторські програми, знаних і улюблених багатьма ведучих. Отож, будемо мати доступ до персональної музичної теки Юрія Іздрика, поета, прозаїка, редактора самвидаву «Четвер»: його улюблені солісти, дуети, персональні історії, пов’язані із різними треками. Маємо перший епізод — про культурові дуети в історії музики.

Тарас Прохасько, есеїст, та Олег «Мох» Гнатів, продюсер гурту «Перкалаба» говоритимуть про культурне життя Івано-Франківська у 1990-х із його безпосередніми учасниками і творцями, про знакові для міста події, місця, видання і все, що тоді формувало культурний профіль Франківська. Ось вступ до теми — бесіда про розпад Радянського союзу, покоління, що виросло в незалежній Україні та потребу згадувати минуле..

Психолог і психотерапевт Анна Шийчук, яку слухачі радіо добре знають за попередніми проектами, зокрема «Нуяктобісказати?», продовжує розкривати психологію стосунків, неоднозначність почуттів і переживань. Перший епізод програми «Пошепки» — про злість та вдячність — можна послухати тут.

Також буде другий сезон Slow Time від Тараса Малого — програма про музику, літературу та вміння сповільнюватися у динаміці сучасного світу. Проопнуємо першу повільну розмову — про літературу, музику й Курта Воннеґута.

Програми виходитимуть у прямому ефірі з можливістю для слухачів телефонувати.

«Усі програми в цьому сезоні об’єднують історії. Історії Франківська, історія персональної музичної теки, історії гостей про їхніх улюблених письменників, історії слухачів про їхній життєвий досвід, історії стосунків. Кажуть, журналістика — це уміння розповідати історії. І якщо хоча б одна із цих історій, які розповідатимуть наші автори, допоможе у творенні хоча б однієї іншої —  ми будемо вважати, що досягли того, чого хотіли,» — каже координаторка Urban Space Radio Юлія Кушнір.

Якщо Вам подобається Urban Space Radio і Ви хочете фінансово підтримати його, заходьте сюди: через краудфандинг кожен може долучитися до формування сталої основи для функціонування незалежного радіо та створення оригінального програмного продукту.

Urban Space Radio — це проект платформи «Тепле Місто», інтегрований у простори громадських ресторанів Urban Space. Це новий і унікальний досвід в українській медіасфері — онлайн-радіо, що об’єднує цікаві та корисні ініціативи, сприяє змінам міських середовищ. Urban Space Radio працює з такими темами як розвиток міської культури, прогресивна освіта, урбаністичні процеси, креативний бізнес, актуальне мистецтво, альтернативна українська музика.
 

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим