Які проєкти підтримав Urban Space 100 в жовтні 2019 року? Teple Misto 3511

Які проєкти підтримав Urban Space 100 в жовтні 2019 року?

У третьому кварталі 2019 року відбулися чергові збори співзасновників громадського ресторану Urban Space 100. Фінансування отримали 2 проєкти на загальну суму 57 730 грн.

Детальніше про проєкти-переможці:

1) Стерилізація для Сірків

Сума ґранта — 30 000 грн

Продовження проєкту "Стерилізація потрібна", що виграв ґрантову підтримку у минулому сезоні.

Мета полягає у тому, щоб зменшити популяцію безпритульних собак у місті. Для цього в межах проєкту буде прийнято такі заходи:

▪️ у період з 15 листопада до 31 грудня простерилізують 100 собак;
▪️ встановлять кожній собаці бірку та зроблять відповідний запис у журналі;
▪️ прилаштують стерилізовану собаку у сім’ю.

Ґрантова програма покриє витрати на проведення стерилізації для тварин.

2) "Реставрація і повернення автентичних дверей в дитячій художній школі (вул.Павлика, 17)"

Сума ґранта — 27 730 грн

Кілька років тому в кам’яниці, збудованій в міжвоєнний період в стилі конструктивізму, в якій знаходиться дитяча художня школа, автентичні дерев’яні двері замінили на білі пластикові. Два тижні тому ініціатива «ФранківськЯкийТребаБерегти» під час відвідин школи вирішила відреставрувати ці двері та повернути на їх історичне місце.

Мета проєкту — збереження історичної спадщини міста Івано-Франківська на прикладі реставрації старовинних дверей за адресою Павлика 17 та повернення їх історичної цінності.

Ґрантова програма покриє витрати на столярні реставраційні роботи.

Загальна сума згенерована за результатами третього кварталу діяльності ресторану — 385 155 грн. Відповідно до рішення співзасновників Urban Space 100, із загальної суми, 300 000 грн вперше за 5 років буде виділено на ремонт ресторану та оновлення обладнання.  35 364 грн виділять на адміністрування ґрантової програми та 57 730 грн на підтримку проєктів.

За майже 5 років існування Urban Space 100 підтримав 106 проєктів на загальну суму 2 572 058,55 грн. Ознайомитися з усіма ними можна на сайті Urban Space 100 в розділі “Реалізовані проєкти”.

Подати заявку на наступний ґрантовий сезон можна з 15 грудня до 15 січня.

З правилами подачі заявки на ґрант від Urban Space 100 можна ознайомитись за посиланням.

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим