Вивіски. Львів vs Івано-Франківськ Teple Misto 3511

Вивіски. Львів vs Івано-Франківськ

Минулого тижня під час перебування у Львові керівник проекту «Вивіски» Василь Гошовський провів дослідження у центральній частині Львова та порівняв вивіски з аналогічними чи схожими в Івано-Франківську.

Незважаючи на те, що в Івано-Франківську та Львові діють ідентичні вимоги до встановлення вивісок (посилання на офіційні джерела: Львів – goo.gl/m1RCjx; Івано-Франківськ – goo.gl/BWsQ81), ситуація у двох містах дуже відрізняється. У Львові компанії у більшості випадків дотримуються цих правил, а в Івано-Франківську – не завжди.

Дана стаття не має на меті показати, де добре, а де погано. Ми хочемо проілюструвати гарні приклади вивісок в Україні, правила встановлення яких можна і потрібно виконувати. Цього разу наводимо приклад Львова.

Отже, результати нашого польового дослідження:

Аптеки. Львів:

Івано-Франківськ:

Як бачимо, у Львові вивіски виконані об'ємними літерами, які відповідають кольоровим гамам фасадів та не закривають русти і ліпнину будівель. Натомість в Івано-Франківську великі конструкції вивісок та зовнішньої реклами яскравих кольорів закривають собою більші частини фасадів.

Продукти. Львів:

Івано-Франківськ: 

Акуратні вивіски продуктових магазинів, що виконані з об'ємних літер у Львові, та дещо «крикливі» банери, якими закриті вікна та русти фасаду, в Івано-Франківську.

Зв'язок. Львів:

Івано-Франківськ:

Знову яскравий приклад. У Львові вивіски мереж зв'язку «МТС» та «Алло» – це окремі об'ємні літери: «МТС» розмішені на площі одного з рустів фасаду, «Алло» – на матовій основі (хоча основу краще не встановлювати). В Івано-Франківську вивіска «Алло» – це велика червона конструкція та різнокольорові рекламні банери, які закривають значну частину фасаду; другий приклад – це масивні червоні пластикові панелі, що закривають віконні рами.

Львів:

Івано-Франківськ:

На прикладах – різні підходи до оформлення вивісок мережевих офісів компаній «Інтертелеком» та «Київстар».

Банки. Львів:

Івано-Франківськ:

Різниця дуже помітна. Невелика вивіска «UniversalBank», яка виконана в одному кольорі з дверима у Львові, і великі яскраві конструкції в Івано-Франківську. Вивіска «ПриватБанку», виконана об'ємними літерами у Львові, та великі пластикові панелі та яскраві рекламні банери, які закривають фасад і вікна, в Івано-Франківську. Акуратні об'ємні літери вивіски «Діамант Банк» у Львові та пластикові панелі в Івано-Франківську. Вивіска з об'ємних літер бежевого кольору «Банку Михайлівський» у Львові та великі яскраво-жовті панелі в Івано-Франківську. Елегантні металеві літери «Ощадбанк», які дуже гармонійно виглядають на фасаді, в одному випадку, та об'ємні літери в іншому – у Львові. Також зверніть увагу на те, як красиво, коли всі вивіски на фасаді будинку зроблені в одному стилі, однакового розміру та розміщені на одній лінії.
Поки що всі ці естетичні праклади вивісок – зі Львова.

Ювелірні вироби. Львів:

Івано-Франківськ:

Елегантне поєднання вивіски з дерев'яними вітринами у Львові значно виграє проти вивіски-панелей в Івано-Франківську, які повністю закривають русти фасаду. Навіть захотілося підглянути під вивіску, чи русти взагалі ще існують.

Гуляючи Львовом, Василь зробив ще кілька фотографій – гарних прикладів вивісок різних закладів.

Естетичні, красиві вивіски можуть бути різноманітними і приваблювати увагу великої кількості клієнтів. Ми радимо починати працювати над своєю вивіскою вже зараз. Наша мета – створення візуально привабливих вивісок зі збереженням естетики середовища та врахуванням архітектурних особливостей будівель. Надсилайте запити на створення макету правильної вивіски на нашу пошту.

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим