Тендер на закупівлю послуг з розробки кругової стратегії ​​​​​​​ Teple Misto 3511

Тендер на закупівлю послуг з розробки кругової стратегії ​​​​​​​

Оголошуємо проведення тендера на закупівлю послуг з розробки кругової стратегії для інноваційного центру «Промприлад.Реновація» (на основі аналізу ресурсних потоків) у рамках проєкту «Впровадження підходів кругової економіки для творення життєздатного та стійкого Івано-Франківська» (SG53730) у межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU), що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

ОГОЛОШЕННЯ ПРОВЕДЕННЯ: 17.07.2020

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 15.08.2020

У рамках зазначеного інституційного гранту команда БО “БФ “Теплого міста” буде розбудовувати свою експертність у сталих урбаністичних практиках, тестуванні підходів кругової економіки у рамках наших програм та проектів, і проекту “Промприлад.Реновації” зокрема. Для цього шукаємо фахівців, що працюють з підходами кругової економіки і мають досвід в супроводі ревіталізації великих комерційних об’єктів, аби провести:

  1. комплексне дослідження поточного стану і мапування потоків ресурсів (у т.ч. енергії, води, відходів) при реконструкції та майбутньому повномасштабному функціонуванні інноваційного центру «Промприлад.Реновація» в урбаністичній екосистемі Івано-Франківська;

  2. семінар по круговій економіці та системному мисленню в урбаністичних екосистемах для команди Теплого міста та інших ключових партнерів у реалізації проекту “Промприлад.Реновація” аби команда отримала базове розуміння про підходи та переваги кругової економіки;

  3. майстерню по формуванню кругової візії інноваційного центру на основі попередньо проведеного дослідження та навчання;

  4. а також фіналізувати візію “Промприлад.Реновації” щодо підходів кругової економіки.

Послуги триватимуть 4 місяці (або ж 80 людино-днів) впродовж першого року реалізації гранту, який розпочався 1 липня 2020 року.

Для отримання повного пакету тендерної документації на послуги з розробки кругової стратегії інноваційного центру «Промприлад.Реновація» зверніться до Маргарити Женчук за електронної поштою marharyta.zhenchuk@warm.if.ua.

Учасники тендеру: вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм, які мають як мінімум трирічний досвід консультаційної роботи, пов’язаної з питаннями кругової економіки у розрізі реконструкції та функціонування великих мультифункціональних об’єктів нерухомості.

Основні критерії оцінки тендерних пропозицій: (а) загальний стаж роботи за фахом (досвід консультаційної роботи, пов’язаної з питаннями кругової економіки), повних років та (б) ціна (вартість) послуг.

Фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 5 (п’ять) робочих днів до закінчення строку подання тендерних пропозицій звернутися до БО “БФ “Тепле місто”  за роз’ясненнями щодо тендерної документації. БО “БФ “Тепле місто” зобов’язується протягом 1 (одного) робочого дня надати роз’яснення на звернення.

Контактна особа – Маргарита Женчук, електронна пошта для звернень marharyta.zhenchuk@warm.if.ua. У рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “SG53730 Послуги з розробки кругової стратегії інноваційного центру «Промприлад.Реновація» (на основі аналізу ресурсних потоків)».

Тендерна пропозиція має бути подана на офіційному бланку учасника тендеру з печаткою і підписом уповноваженої особи. Звертаємо вашу увагу, що найменування і реквізити особи, якій буде надано замовлення за результатами проведення тендеру та з якою БО “БФ “Тепле місто” буде оформляти юридичні відносини, мають збігатися з найменуванням і реквізитами учасника тендеру, заявка якого переможе.

Тендерні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, розглянуто не буде.

Останній термін подання тендерних пропозицій – 15 серпня 2020 року.

Оголошення результатів тендеру – 16 серпня 2020 року.

Уся комунікація і надання інформації здійснюється в електронному вигляді до 10 серпня 2020 р. Запити на конфіденційну інформацію задовольнятися не будуть.

Зверніть увагу:

– Про результати тендеру буде повідомлено письмово

– Причини відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляються.

***

Прохання пам‘ятати, що отримуючи фінансування Швеції, ви погоджуєтеся із важливістю поділяти всесвітньо визнані цінності, як то права людини. У співпраці ви поділяєте спільні цілі та вибудовуєте партнерство на засадах взаємної довіри, чесності та діалогу, а також розумієте важливість прозорої діяльності і підзвітності сторін. Ви приймаєте важливість таких наскрізних пріоритетів, як: подолання бідності, довкілля та зміна клімату, гендерна рівність, відвернення конфліктів, сприяння сталому розвитку.

Швеція не фінансує таку діяльність, як: виробництво зброї, амуніції або частин, які використовуються для зброї та військової стратегічної продукції; виробництво наркотиків; виробництво тютюну та виробів з нього; виробництво алкоголю й алкогольних напоїв; діяльність, пов‘язаної з азартними іграми і ставками; руйнування територій з високою екологічною цінністю; просування або виготовлення порнографії; просування або виготовлення медійної продукції расистського або антидемократичного змісту; просування або виготовлення хімічної продукції, не дозволеної в ЄС.

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим