Танцювати у місті Teple Misto 3511

Танцювати у місті

Open Dance Day і MAD Dance Battle 2017 — заходи в рамках проекту Мad About Dance, який реалізовує платформа «Тепле Місто», — зібрали 29 і 30 квітня у Франківську тих, хто вже вміє танцювати і не уявляє без цього свого життя, тих, хто лише вчиться чи хоче навчитись танцювати, а також любителів активного відпочинку. Такі заходи мають сприяти формуванню танцювальної спільноти і розвитку сучасної танцювальної культури в Івано-Франківську.

У рамках Open Dance Day 29 квітня, до Міжнародного дня танцю, представники танцювальних шкіл і аматори влаштували масштабний перформанс на площі фортечної галереї «Бастіон». 260 осіб, яких підготували хореографи таких танцювальних шкіл Франківська, як Mixstyle Dance Studio, Maasai Dance School, SoloWay Dance Сentre, MiAmor, заряджали енергією навіть попри похмуру погоду. Це не дивно, адже виступу передували тривалі й активні тренування.

Наступного дня відбулися танцювальні бої між учасниками один на один. До MAD Battle долучилось приблизно 200 танцівників з Івано-Франківська, Києва, Львова, Тернополя, Чернівців, Хмельницького, Золотоноші, Коломиї, Надвірної, інших міст. Змагалися діти (до 12 років), початківці та професіонали в категоріях Hip-Hop, Breaking, DanceHall, AllStyles. Суддями були відомі хореографи Ростислав Корнієць, Дарія Павленко та Сергій Кондрацький.

Найкращими у Hip-Hop’і виявились: серед дітей — Annie/FRS (Надвірна), серед початківців — Whiteq (Львів), серед профі — Amarock/ZGRA (Хмельницький). У категорії Breaking перемогу здобули відповідно Monster (Коломия), M.Volt (Богородчани) і Fantom/Advanced Crew/ KLM (Коломия). А от у категорії DanceHall серед початківців перше місце посіла Anissa/Ri-Crew (Київ), серед професіоналів — Lucky (Чернівці). В AllStyles найсильнішою у групі початківців стала Milarosa / RiCrew (Київ), а серед профі — Jay One/haze essence crew (Львів). Переможці батлів на рівні професіоналів у травні поїдуть на Всеукраїнський танцювальний чемпіонат Explosion Battle у Черкаси.

Такі заходи, як Open Dance Day і MAD Battle, — це для танцівників нагода продемонструвати свої вміння, поспілкуватись і обмінятись досвідом із колегами з різних міст, повчитись в успішних хореографів; для містян — можливість ознайомитись із напрямками сучасних танців, цікаво провести дозвілля. Цей напрям важливий для міста в цілому: згідно з дослідженнями про роль культурних індустрій в ЄС, креативна економіка складає 4,5% ВВП, цей сектор росте найбільшими темпами. Акцентуючи увагу на всебічному розвитку міста і його громади, «Тепле Місто» в рамках проекту MAD зосереджується на сучасній артистичній сцені як на одному з елементів креативної економіки.

Танцювальні заходи «Теплого Міста» відбулись за підтримки міськвиконкому Івано-Франківської міськради, готелю «Надія», магазину одягу, взуття й аксесуарів DAZZLE, який надав призи для переможців танцювальних батлів, і ресторану Urban Space 100, де зокрема відбувся майстер-клас від DJ Igorskee. 

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим