Ресторан у Кремнієвій долині зібрав для України понад $10 000 Teple Misto 3511

Ресторан у Кремнієвій долині зібрав для України понад $10 000

Alice’s restaurant – відомий ресторан, який є символом епохи Руху за мир 1960-х та розташований посеред сейквойного лісу-заповідника в Каліфорнії, США. Його теперішні власники, Енді та Джеймі Керр, захотіли допомогти українцям, що постраждали через війну. Вони випустили спеціальні футболки на підтримку України та з їх продажу пожертвували для Save Ukraine Now $10 000.

Команда ресторану у футболках на підтримку України. Фото з Instagram Alice’s restaurant

Алекс Таубер, друг родини Керр, співзасновник та СЕО компанії Veer, розповів Теплому місту про те, як виникла ідея такої підтримки.

“Ми з колективом маємо традицію – коли зустрічаємось у Каліфорнії, завжди їдемо у Alice’s. Власники люблять нашу команду та постійно запитують, як справи в колег. Коли розпочалася війна в Україні, Джеймі та Енді (на фото, – ред.) запитали, як вони можуть бути корисними українцям та вирішили зробити футболки на підтримку України. Футболки мають такий успіх, що ресторан не встигає виготовляти додаткові партії, їх розкуповують гості та шанувальники закладу”, – каже Алекс Таубер.

Зі слів Алекса Таубера, станом на зараз продано кілька сотень футболок на суму понад 10 000 доларів.

Алекс зауважив, що Енді та Джеймі Керр – дуже активні у своїй громаді та долучаються до різноманітних ініціатив, важливих для локальної спільноти. Тож допомога Україні – це крок із розширення спільноти друзів ресторану.

“Alice’s існує з 1960-х років і є одним із символів Руху миру, що набув розквіту в ці роки. Сюди приходять усі – олімпійці, Нобелівські Лауреати. Ілон Маск привозив сюди одну з перших Tesla, а донька Стіва Джобса згадує цей ресторан у своїй книзі “Small Fry: A Memoir”. Тут усі сидять поряд, спілкуються на рівні, це місце – дуже особливе. Нам так приємно, що ресторан вирішив допомогти Україні! Та це також і дуже природно поєднується з його місією”, – зауважив Станіслав Златкін, провідний інженер у Veer.

Станіслав додав, що вибір фонду, для якого було передано кошти, також був дуже природним, адже зараз частина працівників Veer перебуває в Івано-Франківську та слідкує за діяльністю Save Ukraine Now.

Читайте також: Американська художниця пожертвувала $20 000 українцям

ДовідкаКоординаційний Центр допомоги військовим Прикарпаття Save Ukraine Now (SUN) створено в лютому Івано-Франківською міською радою, Територіальною обороною Збройних Сил України в Івано-Франківській області, обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки,  Громадською спілкою «Бізнес Асоціація Івано-Франківська», благодійною організацією «Тепле місто», інноваційним центром Промприлад.Реновація, Івано-Франківським Драмтеатром ім. Івана Франка спільно з іншими партнерами для забезпечення комплексних потреб військових батальйонів Івано-Франківської області на передовій.

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим