Питні фонтанчики для міста – Kindchallenge Teple Misto 3511

Питні фонтанчики для міста – Kindchallenge

У нас є мрія разом з бігунами міста зібрати 100 000 гривень та встановити мінімум 3 питні фонтанчики в основних бігових та пішохідних локаціях. Тому Платформа "Тепле Місто" спільно з фандрейзинговою програмою для бігунів Kind challenge розпочинають збір коштів на встановлення питних фонтанчиків, що матимуть вільний доступ для жителів та гостей міста. Для нас очевидним стала відсутність у місті інфраструктури, яка є звичною для будь-якого великого міста за кордоном та яка дозволяє залишатися в тонусі довше. 

Зроблені в Україні, безконтактні, pet-friendly. Саме такими ми їх уявляємо. Але щоб з уяви перейти в реальність, потрібна ваша залученість. 

 

Що таке Kind challenge простими словами? Це можливість допомагати – бігаючи.

 

Як допомогти? – стати добрим бігуном. 

 

Що потрібно робити?

 

Якщо ти хочеш допомогти своєму місту бути кращим – робімо це разом.

 

Щоб у нас усе вдалося, потрібно зробити наступні кроки:

 

  1. Реєструйся на платформі https://kindchallenge.net/.

  2. Обираєш термін, до якого хочеш зібрати бажану суму. Не важливо, чи буде це Франківський Півмарафон у жовтні, чи кінець року у грудні, чи твій власний день народження.

  3. Обирай  розділ з ініціативою від “Теплого Міста”.

  4. Обираєш суму, яку хочеш зібрати. А щоб надихнутися, прочитай історію засновниці платформи Тетяни Гриньової, і ще раз переконайтеся, що принцип dream big працює :).

  5. Сплачуєш реєстраційний внесок доброго бігуна вартістю 149 гривень, які йдуть на адміністрування бігової ініціативи Kind challenge.

  6. Отримуєш свою особисту сторінку доброго бігуна. Це той лінк, яким можеш ділитися з усіма, хто захоче підтримати тебе та твою велику ціль.

  7. Отримати підписку на свою програму доброго бігуна: закритий телеграм-канал з одноденними завданнями і підказками, групу з підтримкою менторів і однодумців, розсилку з прикладами і задачами.

  8. Зібрати свою добру суму і пробігти свій добрий забіг! А це найменше з усього переліченого. Упевнені, що в тебе це вийде без проблем!

 

Ми прагнемо, щоб багато людей про це дізнались

 

Ми будемо говорити про добрих бігунів на наших сторінках у facebook, на радіо, телебаченні. Ти також можеш повідомити світ про те, що біжиш за благодійність. Знімаючи stories, розповідаючи у соцмережах. Використовуючи хештег #хронікидоброгобігуна, #kindchallenge, #TepleMistoRuns, ти слідкуватимеш за такими ж благодійниками та створиш бігову історію. 

 

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим