Просвіта душі і серця Teple Misto 3511

Просвіта душі і серця

Проект «Просвіта душі і серця» — один з переможців зимової хвилі програми «Міські Ґранти», ініційований Благодійною організацією «Просвіта душі і серця». Тематичний напрям проекту — прогресивна освіта. Сума отриманого ґранту — 16 630 гривень.

Метою проекту була організація навчань, тренінгів та семінарів для команди волонтерів, які допомагають медичним закладам опікуватися пацієнтами. Команда ставила перед собою ціль – сприяти ефективній та швидкій роботі медперсоналу, а також створювати дружню та позитивну атмосферу для важкохворих.

До реалізації проекту також долучилися партнери: агенція Brendari, танцювальна школа SoloWay Dance School та СК «Альянс».

Загалом було проведено 7 майстер-класів з реабілітації, надання психологічної допомоги та поводження з важкохворими. Загальна кількість проведених освітніх подій (тренінгів, навчань, майстер-класів) – 200.

Наразі команда волонтерів налічує 165 осіб і співпрацює з п’ятьма найбільшими медичними закладами Івано-Франківська. Зокрема, це ЦМКЛ, ППО обласного клінічного центру паліативної допомогти, Івано-Франківська міська дитяча клінічна лікарня, Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня, Івано-Франківський геріатричний пансіонат.

Важливо, що проект отримав широкий резонанс та завдяки цьому вдалося залучити нових партнерів, меценатів та волонтерів.

Довідка:
У вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» заснувала програму «Міські Ґранти» з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації та середовища, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілення практичних проектів, що покращують якість життя у місті, та залучення громади міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.
 

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим