Вивіски Teple Misto 3511

Вивіски

Ціль програми — естетично привабливе, красиве та сучасне місто з власною ідентичністю.

Зараз історичні фасади середмістя та пам’ятки архітектури приховані за яскравими та недоречними елементами реклами і декору.

Фасади будівель є нашим пріоритетом, бо в нашому розумінні — це “обличчя” будівель, що у своєму поєднанні створюють унікальні ансамблі вулиць. Вивіска — навігаційний елемент будівлі, що інформує про розміщені в ній підприємства, установи та організації. Вивіска може складатися з одного чи декількох елементів, що містять інформацію, яка не дублюється.

Завдання програми — формування правильного сприйняття вивіски як елементу фасаду.

Правила, якими мають керуватися дизайнери, проектуючи візуальну пропозицію вивіски
Першочергово це — відповідність правилам візуального стилю Івано-Франківська у частині архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць. Правила були розроблені агенцією AIMBULANCЕ на підставі прикладів країн Західної Європи та відповідають міським положенням про порядок розміщення вивісок у Івано-Франківську.

Другий принцип — збереження автентичного вигляду будівель, зважаючи на їхні архітектурні особливості. Якщо будівля є пам’яткою архітектури, то, крім правил встановлення вивісок, враховуються принципи Венеціанської хартії з охорони й реставрації нерухомих пам’яток і визначних місць.

Третій принцип — це “UX” (“досвід користувача”, від англ. “user experience”). Під час розробки дизайну вивіски беруться до уваги особливості розташування будівлі, а саме: під яким кутом зору та на якій відстані більшість перехожих бачить заклад. Аналізуючи ці дані, ми проектуємо таку візуальну пропозицію, яка сприятиме впізнаваності та забезпечить виконання основних функцій вивіски — інформування й навігація. Разом із тим, розроблена пропозиція має підкреслити особливості будівлі.

Рекомендовані проекти

Дослідження транспортної поведінки

З середини 2021 року Metalab у співпраці з платформою “тепле місто” вивчали, що впливає на рішення франківців щодо своїх поїздок містом.   Зростання автомобілекористування в Івано-Франківську, а також попит на вживані автомобілі з низькими показниками екологічності, призводить до погіршення якості повітря, що викликає у населення захворювання органів дихання та серцево-судинної системи, сприяє поширенню вірусних захворювань, […]

Детальніше
Нова економіка Івано-Франківська

«Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» — це  проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр.  Його головне завдання — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, інноватори та дослідники. NEF триватиме 3 роки: з квітня 2022 […]

Детальніше
Читай

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами. Дізнавайтеся анонси та новини проєкту і спілкуйтеся з його учасниками у […]

Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим