Візуальний стиль міста Teple Misto 3511

Візуальний стиль міста

Проект із розробки візуальної ідентичності Івано-Франківська, за результатами якого місто отримало новий візуальний стиль: логотип та архітектурно-художню концепцію вигляду вулиць, яка стала основою для проекту «Вивіски»

Все почалося з ідеї і бажання перетворити Івано-Франківськ на естетичне та привабливе місто. Заради цієї мети сформувалося об’єднання небайдужих людей. Так виникла «Ініціатива створення візуального стилю Івано-Франківська», яку підтримали сотні іванофранківців і профінансували 46 меценатів. Проект реалізувала компанія «Aimbulance» (м. Київ) і дизайнер Йован Роцанов (Jovan Rocanov), один із найкращих спеціалістів із айдентики в Європі. Як результат, у 2014 році в Івано-Франківську було представлено новий візуальний стиль міста.

Новий логотип увійшов у short-list фестивалю реклами «Каннські леви» в категорії Large Scale Logo, та став одним із 5-ти кращих логотипів у світі в 2014 р.

У рамках проекту виготовлена сувенірна продукція, яка швидко стала популярною серед мешканців і гостей міста.

Логотип міста знаходиться у вільному доступі. При використанні в своїх розробках дотримуйтесь правил його застосування та погодьте із нами макет, написавши на пошту info@warm.if.ua.

Правила використання логотипу Івано-Франківська: IF_Guideline

Презентація Візуального стилю Івано-Франківська: city-brand.if.ua

Завантажити візуальний стиль можна тут

Візуальний стиль Івано-Франківська пройшов випробування часом: його активно використовують у місті, він впізнаваний і поза Івано-Франківськом. Після того, як йому виповнилось три роки, навесні 2017-го, у міській адміністрації Івано-Франківська було прийнято рішення надати напрацюванням «Теплого Міста» офіційного статусу. Наразі триває юридичне оформлення передачі міській адміністрації та громаді права на офіційне використання логотипу й візуального стилю Івано-Франківська. Для платформи «Тепле Місто» важливими є правильне подальше використання візуального стилю (в оригіналі, без дизайнерських викривлень), а також гарантія, що ніхто не зможе приватизувати ці розробки, адже вони належить місту та громаді.

Рекомендовані проекти

Дослідження транспортної поведінки

З середини 2021 року Metalab у співпраці з платформою “тепле місто” вивчали, що впливає на рішення франківців щодо своїх поїздок містом.   Зростання автомобілекористування в Івано-Франківську, а також попит на вживані автомобілі з низькими показниками екологічності, призводить до погіршення якості повітря, що викликає у населення захворювання органів дихання та серцево-судинної системи, сприяє поширенню вірусних захворювань, […]

Детальніше
Нова економіка Івано-Франківська

«Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» — це  проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр.  Його головне завдання — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, інноватори та дослідники. NEF триватиме 3 роки: з квітня 2022 […]

Детальніше
Читай

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами. Дізнавайтеся анонси та новини проєкту і спілкуйтеся з його учасниками у […]

Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим