Проект «Вивіски». Макети (частина 1) Teple Misto 3511

Проект «Вивіски». Макети (частина 1)

За більше ніж рік роботи у нас накопичилося багато проектів та макетів вивісок, які розробляють наші дизайнери для проекту «Вивіски».

Мета проекту – естетично привабливе та сучасне місто з власною ідентичністю. В нашому розумінні фасади будівель – пріоритет. Вивіска на них – декоративний елемент, який повинен підкреслити вигляд будівлі. Основна робота з вивісками – це формування правильного сприйняття цього елементу фасаду і розробка власних візуальних пропозицій європейського рівня.
Проект реалізується наступним чином: до нас звертаються замовники, дизайнер «Теплого Міста» безкоштовно розробляє макет вивіски згідно з правилами та рекомендаціями ґайдлайнів Візуального стилю міста, замовник своїми силами реалізує запропонований проект.

Наші проекти (частина 1):

До «Теплого Міста» звернувся приватний нотаріус Олег Юрчак, офіс якого знаходиться у внутрішньому дворику на вул. Січових Стрільців, 16. Робота дизайнера «Теплого Міста» над цим проектом вийшла комплексною. Оформлення фасаду будинку виглядає наступним чином: рекламними елементами закрито більшу частину будинку. Було запропоновано зробити вивіски одного типу для всіх бізнесів, розміщених у будівлі, методом написів на тиньку, а для закладів, які розміщені в дворі, запропонували загальні покажчики одного стилю. Також дизайнер дав рекомендацію по встановленню однакових маркізів, які можна скласти в будь-який момент. 

Про загальні покажчики можна прочитати на 52-й сторінці ґайдлайну візуального стилю.

Під час звернення компанії «Life:)», вул. Галицька, 29, ситуація із вивіскою виглядала наступним чином: розмір вивіски перевищував норму, рекламні елементи та недоцільна декоративна панель перекривали собою русти фасаду. Дизайнером «Теплого Міста» було запропоновано встановити вивіски одного типу у вигляду окремих літер, а також вивіски-кронштейни. Крім того, було запропоновано єдине рішення для віконних рам та дверей. 

Про даний тип вивіски можна детальніше прочитати на 38-й та 39-й сторінках ґайдлайну візуального стилю.

 

Компанія «Парасоля», один з орендарів офісу в бізнес-ценрі на вул. Незалежності, 44, звернулася до «Теплого Міста» з проханням розробити макет вивіски. 

Ситуація з вивісками виглядала наступним чином: рекламними елементами було закрито значну частину фасаду. Оскільки це  офісний центр, дизайнером «Теплого Міста» було запропоновано зробити таблички одного стилю для всіх компаній, що знаходяться в будинку. Також він запропонував замінити рами дверей на однакові, виконати ремонт фасаду та встановити велопарковку. 

Про цей тип вивісок можна прочитати на 52-й та 53-й сторінці ґайдлайну візуального стилю.

 

До розробки проекту дизайнером «Теплого Міста» вивіска магазину «Pink», що на пл. Міцкевича, мала такі недоліки: конструкція повністю закривала собою ліпнину та русти фасаду. Було запропоновано зробити металеву вивіску у вигляді окремих літер з контражурною підсвіткою. Також було запропоновано замінити пластикові вікна та двері на такі, що з натуральних матеріалів, і демонтувати перила. 

Про даний тип вивіски можна детальніше прочитати на 38-й та 39-й сторінках ґайдлайну візуального стилю.

 

У проекті оформлення вивісок для кількох бізнесів, офіси яких знаходяться у сквері будинку на вул. Незалежності, дизайнеру «Теплого Міста» довелося працювати над такими недоліками: встановлення вивісок і табличок різного стилю, встановлення реклами-«спотикача». Дизайнером було запропоновано встановити таблички одного стилю, згідно з архітектурними нормами та ґайдлайном візуального стилю (деталі на на сторінках 52 та 53).

 

Для ресторану «Чанахи», вул. Січових Стрільців, 12, дизайнером «Теплого Міста» були розроблені наступні рекомендації: демонтувати рекламні банери з фасаду будинку, макет вивіски передбачав нанесення оновленого логотипу ресторану на вітрину. Також було запропоновано зробити ремонт фасаду та оновити віконні рами. На сьогоднішний день замовник реалізував інший проект оформлення вивіски та фасаду будинку.

Про запропонований нами тип вивіск можна прочитати на 62-й сторінці ґайдлайну візуального стилю.

 

Фортечна галерея «Бастіон» використовувала банер на перилах у якості вивіски. Дизайнери «Теплого Міста» розробили макет вивіски у вигляді кам'яної стелли біля входу у галерею. Наша рекомендація – не використовувати банери.

 

До дизайнера «Теплого Міста» звернувся орендар одного із офісів офісного центру на вул. Дністровській, який хотів встановити вивіску своєї компанії. Вікна та частина фасаду були заклеєні рекламними елементами, на балконі висів банер. У даному випадку, оскільки будівля – це бізнес-центр, було запропоновано зробити загальні покажчики всіх офісів в єдиному стилі у вигляді об'ємних літер. Також дизайнер порекомендував змінити дверні рами та зробити їх в єдиному з вікнами стилі. 
Про даний тип вивіски ви можете почитати детальніше на 52-й та 53-й сторінках ґайдлайну візуального стилю.

 

Ситуація з оформленням вивісок у будинку на вул. Незалежності, 18/2, виглядала наступним чином: конструкція однієї з вивісок знаходилася на більшій відстані від фасаду, ніж це передбачено рекомендаціями. При розробці макету вивіски для крамнички «Сувенірний штаб Станіславова», яка звернулася до дизайнера «Теплого Міста», було запропоновано дерев'яну вивіску з об'ємних літер, а також напилення на склі нових дерев'яних дверей з інформацією про бізнеси, які знаходяться у приміщенні. Також рекомендовано зробити ремонт фасаду. 
Про даний тип вивіски можна прочитати на 38-й та 39-й сторінках ґайдлайну візуального стилю.

 

Перед відкриттям ресторану «Кухня», вул. Січових Стрільців, 41, конструкція вивіски попереднього закладу закривала собою балкон та була надто великою та недоречною. Архітектори Андрій Назаренко та Христина Косьмій підійшли до даного проекту комплексно і, окрім вивіски, запропонували краще бачення щодо дизайну всієї будівлі та зони навколо. Було запропоновано вивіску у вигляді об'ємних літер, а також ряд інших змін, які ви можете побачити на ілюстрації.
Про даний тип вивіски можна прочитати на 38-й сторінці ґайдлайну візуального стилю.

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим