Як подати проект на отримання фінансування від «Urban Space 100» Teple Misto 3511

Як подати проект на отримання фінансування від «Urban Space 100»

Увага, з 15 вересня правила подачі змінилися. Нові правила читайте у статті «Оновлені правила подачі проектів на ґрант від Urban Space 100».

 

Ґрантова програма від «Urban Space 100» спрямована на підтримку некомерційних проектів з розвитку міста, що реалізовуються в м. Івано-Франківськ.

На загальних зборах 4 рази в рік (щокварталу) засновники «Urban Space 100» приймають рішення про те, який із проектів отримає фінансування.

 

Які проекти можуть подаватись?
Подаватись можуть некомерційні проекти, які реалізовуються в м. Івано-Франківськ. Проекти мають бути заповнені за рекомендованою формою (див. нижче), мати конкретний результат та цілі. Структура проекту та етапи реалізації мають бути чітко прописані. Напрямки, в яких реалізовується проект, можуть бути різними, проте всі проекти мають бути спрямовані на розвиток міста та реалізовуватись в м. Івано-Франківськ.
 

ВАЖЛИВО: в разі фінансування кошти можуть бути направлені на рахунок діючої неприбуткової  організації (громадська організація, благодійний фонд, тощо). Тому, якщо ви самі не є учасником чи засновником такої організації, рекомендуємо знайти партнерську організацію, що реалізовує схожі проекти, для оформлення документації в тому разі, якщо ваш проект буде підтримано. В статуті організації має бути передбачено право отримувати безповоротну фінансову допомогу на реалізацію проектів.

 

Як подати проект?
Проект на розгляд загальних зборів подається через одного із засновників Urban Space 100 (при наведенні курсора на фото ви побачите позначку фейсбук-аккаунта кожного).
Сконтактуйте з одним із учасників Urban Space 100, запропонуйте йому підтримати вашу ідею та презентувати ваш проект на загальних зборах. Рекомендуємо в першу чергу звертатись до одного із учасників за списком нижче, у зв’язку із тим, що вони мають можливість розглянути ваш проект швидше, ніж інші, та надали свої електронні адреси для швидшого реагування на ваш запит.

Дмитро Мельникович  (dmelnykovych@gmail.com)
Василь Гошовський (goshovskyj.v.i@gmail.com)
Наталя Найда (shyflia71@gmail.com)
Андрій Шуневич (shun707@gmail.com)
Віталій Гоголь (vitalii.gogol@gmail.com)
Олександр Бубен (bubenalex@gmail.com)
Любов Белан (lubashamail@mail.ru)
Сергій Фіцак (sfitsak@gmail.com)
Іван Вітенко (vitanlhouse@gmail.com)
Юрій Филюк (yuriy.fylyuk@gmail.com)
Юлія Ляхович (goldkey.if@gmail.com)
Микола Гавриляк (havryliak007@gmail.com)
Андрій Стецевич (aprostir@gmail.com)
Денис Курилів (kuryliv@gmail.com)

ВАЖЛИВО: якщо ви надіслали запит учаснику і або не отримали на нього відповідь, чи отримали негативну відповідь, це не означає, що ви не можете звертатись до інших. Будьте зацікавлені знайти прихильника вашої ідеї серед одного із засновників Urban Space 100  і переконати його презентувати ваш проект на зборах. Саме голосуванням на зборах приймається рішення про фінансування того чи іншого проекту.

 

В якому вигляді подати проект?

Для зручності розгляду кожної заявки заповніть, будь ласка, цю форму з додатками, попередньо її завантаживши. Саме її надсилайте учаснику з поміткою “Проектна заявка (Urban Space 100)”
 

ВАЖЛИВО: переконайтесь, що ваша заявка отримана та прийнята до розгляду учасником, якому ви надіслали проект.

 

Як обираються проекти?

Проекти обираються учасниками Urban Space 100 після обговорення їх на загальних зборах, що відбуваються 4 рази в рік.

Учасники ознайомлюють інших із проектами, які вони отримали на розгляд, і після обговорення шляхом голосування обирають ті, що будуть підтримані.

Urban Space 100 не викладає результати голосування та не коментує рішення учасників, а лише оголошує ті проекти, які отримали підтримку.
 

 

Терміни подачі проектів.

На збори І кварталу – до 10 січня

На збори ІІ кварталу- до 10 квітня

На збори ІІІ кварталу – до 10 липня

На збори ІV кварталу – до 10 жовтня

 

Які проекти не будуть підтримані

  • проекти, що містять політичну або комерційну складову

  • проекти, в яких передбачено більше 20% загального бюджету на гонорар чи оплату за адміністрування проекту

 

Якщо у вас є запитання – надсилайте їх на адресу juliya.l@warm.if.ua.

(Важливо: ця адреса не працює для подачі проектів)

 
Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим