Підсумкове відео про діяльність Антикризового фонду по боротьбі з COVID-19 Teple Misto 3511

Підсумкове відео про діяльність Антикризового фонду по боротьбі з COVID-19

Вдячні всім та кожному, хто долучився до підтримки медиків – ми відчули, що об’єднуючись можемо значно ефективніше боротись з викликами пандемії. Людська доброта і чуйність є безмежною та творить надзвичайне – ви допомагали в різний спосіб: надсилали кошти, надавали техніку та шили власноруч засоби індивідуального захисту, реалізовували благодійні челенджі в соцмережах, долучались своїм часом та силами, ризикували здоров'ям заради спільної мети. 

Завдяки вашій допомозі Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19 в Івано-Франківську за 70 днів своєї роботи передав 7 276 832 гривень, закривши екстрені потреби медичних закладів Івано-Франківська та області.

З послабленням карантину, коли основні потреби лікарень покрились – фонд дещо збавив оберти діяльності, а бізнес та волонтери повертаються до своєї звичайної роботи. Ми не закриваємо функціонування повністю та готові заново запустити всі процесі в разі, якщо ситуація з захворюванням знову погіршиться.

Щоб підсумувати важливий досвід, ми створили відео про цей нелегкий час випробувань – тут історія трьох місяців нашої роботи, здобутків та результатів. За цією роботою стоїть ваша підтримка та небайдужість. Дякуємо за довіру та співучасть.

Відеоролик підготував Василь Гошовський, Multimedia lab.

***
Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19 – це об'єднання громадських ініціатив у співпраці з органами місцевого самоврядування, бізнесом та суспільством в місті Івано-Франківськ. Заради досягнення максимального результату свої зусилля об’єднали такі громадські організації та ініціативи: платформа Тепле МістоStopCovid-19.ifІвано-Франківський ІТ кластер, об'єднання блогерів coronavirus.if, спільнота ActivePeople.If та Франківський драмтеатр.

З 15 травня діяльність Антикризового Фонду по боротьбі з COVID-19 здійснюється на умовах співфінансування Zagoriy Foundation.

 

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим