Відкриття першої зарядної станції для електромобілів Teple Misto 3511

Відкриття першої зарядної станції для електромобілів

Сьогодні, 18 березня о 12:00 за адресою вул. Дудаєва, 10, біля ресторану «Зосина воля» відбулося відкриття першої зарядної станції для електромобілів у Івано-Франківську.

Платформа «Тепле Місто» започаткувала напрямок «Енергоефективність» відкриттям першого зарядного пристрою у Івано-Франківську у партнерстві з компанією «Тенко» та Tesla Club Ukraine підтримала існуючу інфраструктуру електромобілів і тим самим долучилася до розвитку гілки сполучення міст Західного регіону.

Встановлений тип зарядної станції забезпечує швидку зарядку і є універсальним, адже підходить для всіх існуючих електрокарів в Україні. На відкритті було продемонстровано принципи роботи та процес зарядки електромобіля.

Одразу після офіційного відкриття, цю зарядну станцію висвітлено на мапі в додатку від Tesla Club Ukraine – http://tesla-club.com.ua/gmap.

На даний момент  є ще декілька запитів на встановлення зарядних пристроїв, що станеться найближчим часом. Це буде мережа по цілій області, приблизно 20-30 штук, які покриють першу хвилю електромобілів.

Назар Шимоне-Давида, керівник Tesla Club Ukraine про те, чому відкриття першого зарядного пристрою в Івано-Франківську є важливою подією: «Відкриття, першої зарядки для електромобіля, можна порівняти з проведенням дороги, відкриттям залізничного вокзалу чи проведенням телефонного зв'зку. Адже ми переживаємо дуже цікавий історичний момент, коли люди масово пересідають на автомобілі з іншим видом тяги. Колись вже так було, коли люди пересіли з коней на парову тягу, потім – на автомобілі з двигуном внутрішнього згорання, а тепер – на електромобілі».

Володимир Ясиновський, співвласник компанії «Тенко» та ресторану «Зосина воля», біля якого встановлено перший зарядний пристрій у Івано-Франківську про те, чому його компанія вирішила підтримати цей проект: «Світ рухається вперед зі швидкістю кількох «гордієвих вузлів» на рік. Тільки об’єднання людей з передовими і творчими ідеями можуть розв’язати проблеми сучасності, одна з яких – це взаємодія людського суспільства і природи, яку ми повинні вирішити для наших дітей. Науково-технічний прогрес визнаний у світі, як найважливіший чинник економічного зростання, від якого залежить наш спільний добробут. «Тенко» дає можливості реалізації нових проектів та передових ідей для нашого «теплого міста».

Ігор Сусяк, координатор напрямку «Енергоефективність» платформи «Тепле Місто» про те, чому розвиток інфраструктури електрозаправок є важливим для нашого міста: «Відмова від двигунів внутрішнього згоряння і перехід на чисту енергію є безперечним світовим трендом. Практика показує, що біля однієї електорзаправки формується парк з двадцяти електрокарів. До того, маємо прекрасну можливість приєднатись до всеукраїнської мережі з виходом в Європу».

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим