Переможці осінньої хвилі програми “Малі Ґранти Теплого Міста”. Teple Misto 3511

Переможці осінньої хвилі програми “Малі Ґранти Теплого Міста”.

 

На зимову хвилю ґрантової програми, яка тривала з 31 серпня по 30 вересня, подалося 16 проєктів. 17 жовтня відбувся ІІ тур оцінювання проєктів, які увійшли в шорт-лист ґрантового конкурсу. За перемогу в категорії "20 тис. грн" змагалось 7 команд, у "категорії  10 тис. грн" — 2 команди.  

Шляхом інтерв'ювання команд та довгих обговорень, комісією було обрано 8 команд, ідеї яких будуть підтримані та втілені вже незабаром в Івано-Франківську. Загальний бюджет хвилі склав 120 000 гривень. Фонд програми сформовано з внесків бізнес-спільноти платформи “Тепле Місто”, а також за підтримки організації National Endowment for Democracy.

До незалежної комісії увійшло 5 осіб:

Уляна Литвин — засновниця та керівниця простору Grofa Space, власниця мережі GROFA hotel and resorts, учасниця бізнес-спільноти платформи “Тепле Місто”.

Руслан Рудомський — журналіст суспільно-політичного порталу Depo.ua, громадський діяч у сфері урбаністики, голова громадської організації “Три двори”.

Ярослав Мінкін — громадський діяч та культурний медіатор голова молодіжної організації СТАН STAN art group, фахівець із розбудови міжкультурного діалогу в Україні, проводив дослідження в країнах ЄС, Східного партнерства та Центральної Азії в межах програм Prague Civil Soceity Center (Чехія) та EaP Cultural Program (ЄС), вивчав досвід молодіжних центрів та організацій в межах програм підтримки молодих лідерів International Visitors Leadership Program (США) та Civil Society Fellowships Programme (ЄС), працював зовнішнім консультатном по Україні в глобальному проекті The Cultural Value Project (ЄС, США, Велика Британія) та в інноваційних проектах Goethe Institute Kyiv; співавтор видання Посилення ролі молодого покоління у процесах прийняття політичних рішень.

Віталій Перевізник — громадський діяч, голова громадської організації "Громадський інститут аналітики, голова громадської ради при Івано-Франківській облдержадміністрації.

Віктор Кімакович — директор Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА,екс-директор Благодійної фундації імені Короля Юрія.

Знайомтесь з переможцями зимової хвилі програми:

1.Проєкт "Арґумент кіно — відкриті лекції про кінематограф".

Сума фінансування: 19 950 грн.

Ініціатива проєкту "Цивілізація" (Roman Malynovsky) у співпраці з Підземний Перехід Ваґабундо.

Тематичний напрям: сучасне мистецтво.

Команда має на меті провести серію освітніх мультимедійних лекції присвячених класичним течіям світового кінематографу та їхнього впливу на світову культуру і сучасні тенденції в мистецтві, літературі й театрі.

2. Проєкт "(Не) вигадане місто".

Команда міського онлайн-журналу Куфер.

Тематичний напрям: міський простір.

Сума фінансування: 14 612 грн.

Ідея проєкту полягає у створенні низки публікацій про сприйняття Івано-Франківська різними соціальними групами, про міф міста минулого та міста сьогодення.

3. Проєкт "Івано-Франківськ очима іноземців".

Команда ГО "Центр дослідження комунікацій", Natalie Goshylyk.

Тематичний напрям: міський простір.

Сума фінансування: 14 612 грн.

Метою проєкту «Івано-Франківськ очима іноземців» є створення англомовних та україномовних онлайн ресурсів з особистими розповідями, історіями іноземців, які перебували в Івано- Франківську задля посилення туристичної привабливості міста та зміцнення його ролі як центру міжкультурного діалогу.

4. Проєкт "Будь помітним — збережи життя: продовження".

Тематичний напрям: стала мобільність.

Сума фінансування: 14 612 грн.

Ініціатива

ГО "Центр економічного та соціального розвитку "Меркурій".

Команда проєкту планує провести просвітницьку роботу з метою профілактики дорожнього травматизму та дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів.

5.Проєкт "Створення вебсайту для галереї сучасного мистецтва "Детектор".

Тематичний напрям: сучасне мистецтво.

Сума фінансування: 17 400 грн.

Команда простору Галерея «Детектор».

Метою проєкту є створення сайту галереї “Детектор”, який систематизує інформацію, зафіксує історію виставок та проєктів галереї, а також слугуватиме комунікаційним майданчиком про поточну діяльність простору і тим самим сприятиме підвищенню рівня культурного життя та іміджу міста.

6. Проєкт "Облаштування підвал-холу ОСББ "Набережна 32".

Тематичний напрям: екологія та енергоефективність.

Сума фінансування: 17 700 грн.

Ініціатива ОСББ Набережна 32.

Команда хоче облаштувати в підвальному приміщенні багатоквартирного будинку № 32 по вул.Набережна ім.В.Стефаника, підвал-холу, для зустрічей співвласників будинку, сусідніх будинків, ініціативних груп по створенню ОСББ, голів правлінь ОСББ для обміну досвідом впровадження енергоефективних заходів.

7.Проєкт "Виставка "Коло" (категорія "10 тис. грн").

Тематичний напрям: сучасне мистецтво.

Сума фінансування: 10 000 грн.

Команда: Творча група "КМС" (культурно-мистецька станція").

Мисткині прагнуть шляхом арттерапевтичної виставки ознайомити мешканців міста з теорією "13 стадій Великого Кола мандал", яка буде візуально репрезентована у форматі 13 експозицій.

8. Проєкт "Ревізія: ретроперспектива 1993-2020" (категорія "10 тис. грн").

Тематичний напрям: сучасне мистецтво.

Сума фінансування: 9 900 грн.

Ініціатива ЦСМ – Центр сучасного мистецтва Івано-Франківська, Анатолій Звіжинський.

Ідея проекту полягає у друці каталогу франківського відео-арту «РЕВІЗІЯ: ретроспектива (1993-2020)». На думку авторів, це один із найкращих способів архівації і популяризації одного з напрямків сучасного мистецтва, що практикується у місті; він сприятиме розумінню мистецького доробку і подальшому розвитку напряму серед молодого покоління артистів.

Програма «Малі Ґранти Теплого Міста» започаткована платформою «Тепле Місто» для підтримки прогресивних міських ініціатив у 2015 році. Ґрантовий фонд програми формується з внесків бізнес-спільноти платформи та складає 80 000 грн на одну хвилю. Загалом за час існування програми ми підтримали 52 різні проекти, які вже змінюють освіту, мистецтво, спорт та екологію в Івано-Франківську.

Детальніше за програмою можна слідкувати на фейсбук-сторінці або сайті http://grants.warm.if.ua.

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим