Оголошуємо тендер – послуги фандрейзера Teple Misto 3511

Оголошуємо тендер – послуги фандрейзера

Оголошуємо проведення тендеру на закупівлю надання послуг фандрейзера  у рамках проєкту «Посилення спроможності громадянських ініціатив та збільшення їхнього впливу для протистояння викликам»  (SG54897).

Загальна інформація про проєкт:

“Тепле Місто” – це платформа ініціатив та синергії між ними. Наші цілі: розбудовувати довіру – інституційну, міжінституційну, міжособистісну. Будувати діалог в трикутнику «громадянське суспільство — бізнес — адміністрація». Розвивати культуру проактивності. Формувати моделі міжсекторальної трансформації з потенціалом поширення в інші міста.

Пандемія та війна значно вплинули на громадські організації та ініціативи в містах – як позитивний напр. поява великої кількості волонтерських груп, так і негативний – припинення активної діяльності частини сектору через виклики часу. В той же час громадський сектор повинен зберігати свою суб’єктність та слідкувати за порядком денним в громадах для забезпечення усестороннього та збалансованого підходу у відбудові та відновленні міст та громад. В цих умовах одним з етапів пошуку рішень бачимо потребу дослідити реальний стан громадського сектору в Івано-Франківську, проблемні галузі і точки, а також можливості для розвитку. Ми переконані, що аналіз стану за участю активних гравців сектору та пошук рішень є важливим етапом для визначення спільного бачення розвитку сектору та формування кроків у напрямку до творення людино-центричного міста в нових умовах.

У рамках нашого проєкту ми прагнемо (1) посилити спроможність громадянських ініціатив та суспільства загалом через тематичні події, (2) визначати сфери спеціалізації та впливу громадянського сектору міста задля протистояння викликам і кризам, (3) розповісти та передати досвід і практики інкубації ініціатив у стійкі організації та тематичні спільноти на прикладі проектів «Теплого Міста».

Очікувані задачі:

 1. Постійний аналіз ринку пропозицій щодо фінансування проєктів ОГС.

 2. Підбір актуальних можливостей для фінансування проєктів організації.

 3. Комунікація з наявними парнерами в рамках діючих проєктів.

 4. Підготовка проміжних та фінальних звітів проєктів.

 5. Підготовка аплікаційних заявок для отримання фінансування планових проєктів організації.  

Очікуваний період і тривалість залучення:

Залученість триватиме впродовж лютого – листопада 2023 на періодичній основі по декілька днів впродовж робочого тижня. 

Місце надання консультацій: за місцем проживання підрядника та в Івано-Франківську. 

Вимоги до освіти та досвіду:

 1. Вища освіта;

 2. Досвід залучення коштів;

 3. Здатність дотримуватись дедлайнів;

Як подати пропозицію:

Пропозиція має містити: 

 1. Резюме (або портфоліо) кандидата/ки, яке підтверджує необхідні для виконання роботи кваліфікації;

 2. Фінансову пропозицію (згідно поданого нижче додатку 1), яка враховує усі податки і збори. У разі подання кандидатів з інших міст, пропозиція має враховувати можливі витрати на приїзд в Івано-Франківськ. Поїздки є опціональними  і не будуть оплачені додатково. 

 3. Зазначити статус подавача – ФОП, ТОВ, фізична особа з наданими відповідними реєстраційними документами.

Пропозиції просимо надіслати на електронну пошту iryna.kovtun@warm.if.ua з темою листа “SG54897 Послуги фандрейзера” не пізніше 07 березня 2023 року. 


Зверніть увагу:

Причини відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляються.

Контактна особа – Ірина Ковтун, електронна пошта для звернень iryna.kovtun@warm.if.ua.

Додаток 1. Фінансова пропозиція.

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим