Набір на менторську програму “Прокачай свою ГО” Teple Misto 3511

Набір на менторську програму “Прокачай свою ГО”

—————Ready, steady, Go!

Програма Малі Ґранти Теплого Міста оголошує набір на менторську програму “Прокачай свою ГО”, яка покликана сприяти розвитку організацій громадянського суспільства в місті та області задля їхньої сталості та ефективної роботи.

Для кого:

– громадські та благодійні організації;

– молодіжні громадські організації, які нещодавно розпочали свою діяльність або працюють вже давно, однак відчувають, що потребують трансформацій.

Формат події — навчальні онлайн блоки, які охоплюватимуть наступні напрямки:

– Внутрішня спроможність організації (командна робота, робота з волонтерами, ефективна структура організації, загальні управлінські політики та процедури).

– Програмна спроможність (стратегічне планування, фандрейзинг, залучення бізнесу, проєктне планування, кризовий менеджмент).

– Комунікаційна спроможність (брендування громадських організацій, онлайн засоби комунікації, розбудова мережі ЗМІ).

Учасники матимуть змогу звернутись з особистою консультацією до менторів програми, які надаватимуть поради у наступних сферах: юридичні аспекти діяльності громадської організації, бухгалтерська звітність та фінансові спроможності, HR, піар та комунікації, фандрейзинг.

Навчання проходитимуть у форматі дводенних онлайн-тренінгів двічі на місяць. Орієнтовний час тривалості одного тренінгу: 4 години.

Тривалість програми: липень-серпень 2020 року. Учасники будуть відібрані на основі конкурсу.

Відправити заявку можна за посиланням: https://forms.gle/6oYoxzN3aciJJVhd8. Термін подачі заявок – 9 липня.

Менторська програма реалізовується в рамках програми Малі Ґранти Теплого Міста та є підтримана за результатами конкурсу проектів "Школа фондів громад" при підтримці Isar Ednannia за фінансування Фонду Ч.С. МОТТА та за сприяння National Endowment for Democracy.

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим