“Міські Ґранти” підтримають шість проектів у зимовій хвилі Teple Misto 3511

“Міські Ґранти” підтримають шість проектів у зимовій хвилі

Сьогодні, 4 жовтня, оголошено шість проектів-переможців програми “Міські Ґранти” платформи “Тепле Місто”. Загальний бюджет зимової хвилі конкурсу склав 90 тис. 500 грн. Загалом на ґранти подавалося 16 проектів.

Оцінювання учасників проводилося незалежною комісією. Команди, що увійшли у шорт-лист конкурсу, презентували свої ідеї перед експертами “наживо”. За результатами презентацій було обрано шість проектів, спрямованих на покращення різних аспектів життя Івано-Франківська та його мешканців.

Переможцями стали:

– Просвіта душі і серця (16 630 грн.)

Благодійна організація Просвіта душі і серця
Волонтерські сервіси в медичних закладах. Команда проекту має на меті сформувати надійну команду волонтерів шляхом навчання,тренінгів та семінарів, яка виконуватиме волонтерську діяльність в медичних закладах, для того, щоб покращити там атмосферу, рівень обслуговування, підвищити успішність роботи медичного персоналу та допомогти пацієнтам та людям, які залишились без догляду рідних.

– Мультимедійний лекторій в студентському просторі “Paragraph” (19 970 грн.)

Студентський простір Paragraph
Проект передбачає облаштування професійного мультимедійного лекторію на базі студентського простору Paragraph із усім необхідним обладнанням для розвитку молоді та неформальної освіти, формування стартап середовища, зростання кількості та якості освітніх заходів у місті.

– Ековиставка сучасного мистецтва “Експансія” (7 200 грн.)

Olga Kukush, Роксолана Угринюк
Мистецько-просвітницька виставка сучасної фотографії та інсталяцій, покликана привернути увагу та ознайомити відвідувачів із сучасним мистецтвом та сприяти їх залученню до проблем екології.

– “15-35-65” (6 700 грн., проект отримав часткове фінансування)

ОСББ “Пасічнянське”
Проектом передбачає встановлення спортивних споруд в дворі ОСББ “Пасічнянське” (вул. Галицька, 145б), що дасть змогу згуртувати людей різного віку через неформальну комунікацію та спільний активний відпочинок.

– Кубок Західної Ліги з гри боча (20 000 грн.)

Громадська організація "СЛІД"
Проект передбачає організацію та проведення відкритого турніру з гри боча серед спортсменів західних областей із захворюванням опорно-рухового апарату, з метою започаткування Кубку Західної Ліги в м.Івано-Франківську.

– Реставрація трьох старовинних вікон в Обласній Дитячій Бібліотеці на пл. Міцкевича, 4 (20 000 грн.)

Ініціатива #ФранківськЯкийТребаБерегти
Мета проекту: збереження історичної спадщини міста Івано-Франківська, на прикладі реставрації трьох красивих старовинних вікон в дитячій бібліотеці. На даний момент вікна забиті фанерою, автентичні деревяні рами зберігалися безпосередньо у самій Вежі бібліотеки. Тому ставимо перед собою завдання відреставрувати автентичні віконні рами, відновити втрачене засклення та повернути їх на історичне місце. Цим самим показати практичний приклад бережного ставлення до старовинних архітектурних елементів, зокрема діткам і батькам, які відвідують бібліотеку та всім містянам, які прогулюються площею Міцкевича.

Нагадаємо, що платформа "Тепле Місто" започаткувала програму підтримки прогресивних міських ініціатив під назвою "Міські Ґранти" у 2015 році. Загалом за два роки підтримано 30 проектів.

 

До експертної комісії зимової хвилі увійшли:

– Ірина Фіщук – співзасновниця “Першої сімейної ресторації Мулярових”, колекціонер;

– Денис Рудницький – начальник відділу спорту Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради Івано-Франківська;

– Олеся Хмельовська – співзасновниця “Mondays cafe&store”, юрист;

– Роман Малиновський – головний редактор видавництва “Вавилонська бібліотека”;

– Наталія Кушніренко – журналіст агенції новин “Курс”;

– Тарас Гашевський – переможець програми “Міські Ґранти”, координатор проекту “Віртуальна реальність у бібліотеці”.

Інформаційні партнери хвилі: «Канал 402», радіо «Західний полюс», ТРК «Вежа», «Афіша Прикарпаття».

Довідка: У вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» заснувала програму «Міські Ґранти» з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації і середовища, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілювати практичні проекти, що покращують якість життя в місті, та залучати громаду міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим