«Міські Ґранти» – Вулична зарядка Uppy Teple Misto 3511

«Міські Ґранти» – Вулична зарядка Uppy

У другому конкурсі програми «Міські Ґранти» перемогли 5 проектів. Проект «Вулична зарядка Uppy» – один із них. Тематичний напрям проекту – міський простір та енергоефективність.

Команда проекту Uppy реалізувала ідею із розробки та встановлення екстреної підзарядки для мобільних пристроїв у громадському просторі. Зарядка вмонтована у лавку та ґенерує альтернативну енергію від сонячної панелі. Металева коробка містить 2 USB гнізда, до одного з яких і підключається користувач. Розташована вулична зарядка за адресою вул. Незалежності, 3.

Команда проекту для реалізації задуму попередньо отримала дозвіл міської адміністрації на встановлення вуличної зарядки.

Кулик Андрій, координатор проекту: 

«Кажучи коротко про проект «Вулична Зарядка», я можу сказати, що для мене це був чудовий досвід в організації подібних проектів, перший в своєму роді. На мої плечі та плечі моїх друзів впало багато випробувань: втілити ідею в життя було б не можливо, якби не старання усіх чудових людей, які прийшли на допомогу, коли це було справді потрібно, які не дозволяли опустити руки у важкі моменти, та з якими ми святкували разом день встановлення Вуличної Зарядки. Це неймовірне відчуття, усвідомлювати, що те, що раніше було спочатку тільки в твоїй голові, як примарна думка, зараз щось реальне, щось цінне, те, що справді існує. Проте далеко не все давалось так легко. Робота і ще раз робота – ось що допоможе вашій ідеї стати успішною та популярною. Відточування її та вас як особистісті – це те, що відділяє переможців від переможених. Людям, які це читають можу порадити тільки одне, що я дуже добре усвідомив при роботі над Вуличною Зарядкою – ваша ідея стане  реальна тоді, коли вона буде варта цього».

 Олександр Маланій та Олександр Яблончук, координатори проекту: 

 «З першого погляду здавалося, що реалізація проекту потребуватиме безліч часу та зусиль, але завдяки злагодженій праці команди нам вдалось досить швидко вирішувати всі проблеми, які з'являлися на шляху. Тому після надходження коштів лавиця була встановлена в найкоротші терміни.

Проект набув досить значної популярності у Івано-Франківську, оскільки він є унікальним, спрямованим на покращення життя молоді та добробуту міста. І, так, вже є перші пропозиції щодо подальшої співпраці від міської влади».

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим