Конкурс ескізів від програми “Малі Ґранти Теплого Міста” на створення муралу Teple Misto 3511

Конкурс ескізів від програми “Малі Ґранти Теплого Міста” на створення муралу

Громадська організація Три двори оголошує конкурс ескізів на створення муралу в проїзді за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 55 (на фото).

Вимоги:

–  Мурал має включати в себе два стінописи – на обох стінах проїзду (розмір кожної стіни – 12,6 х 3 м.), під аркою – які мають створювати цілісну картину.
–  Стінописи мають представляти собою цікавий оптимістичний малюнок з поєднанням національних мотивів, старого Станіславова або абстракції.
–  Автори ескізу повинні бути спроможними до 23 серпня втілити свій ескіз в готовий мурал "під ключ", не виходячи за рамки кошторису проекту.

Кошторис проєкту складає 30 000 гривень, з яких 20 000 гривень – фінансування з проєкту Малі Ґранти Теплого Міста, а 10 000 – спільнокошт жителів будинку вул. Незалежності, 55.

Ескізи муралу разом з інформацією про команду художників приймаються на електронну адресу trydvory@gmail.com до 31 липня 2020 року включно.

Один художник може подати кілька ескізів. Про результат буде повідомлено на сторінці ГО "Три двори".

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим