Другий «Міський Велофорум» в Івано-Франківську Teple Misto 3511

Другий «Міський Велофорум» в Івано-Франківську

8 серпня 2015 р. о 14:00 в громадському ресторану «Urban Space 100» платформа «Тепле Місто» проводить другий «Міський Велофорум». Мета його – показати і обговорити різноманітні проекти та ініціативи, які популяризують велосипедний рух у Івано-Франківську, та зібрати активних та небайдужих містян, які ці проекти втілюють в життя.

«Міський Велофорум» відкритий громадський захід, тому право виступу буде надано усім охочим: представникам громадського сектору, місцевої влади, бізнесу та індивідуальним учасникам. Представляти можна некомерційні проекти, які перебувають на будь-якій стадії – від концепції до повної або часткової реалізації. Орієнтовна тривалість кожного виступу – 10-15 хвилин.

У програмі «Велофоруму» вже є такі теми:
1.    Університет, дружній до велосипедистів: облаштування велостоянок біля усіх корпусів Медичного університету завдяки перемозі у всеукраїнському конкурсі проектів «Еко-Україна» – представляє Андрій Глущук, ініціативна група «Ровер в Меді».
2.    Облаштування велодоріжки на Набережній ім. Стефаника та переосмислення організації руху на цій вулиці – представляє архітектор Андрій Коман.
3.    Проект зі встановлення 100 велостоянок в центрі Івано-Франківська – «Тепле Місто», Федерація велоспорту та компанія «UTeam».
4.    Долучення Івано-Франківська до «Європейського тижня мобільності» 16-22 вересня 2015 року.

Остаточна програма буде оголошена на початку заходу. Ваші пропозиції презентацій просимо надсилати модератору «Міського Велофоруму», члену команди «Теплого Міста» Віктору Загребі на пошту.

 

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим