До фіналу конкурсу залишилось трохи більше місяця Teple Misto 3511

До фіналу конкурсу залишилось трохи більше місяця

Вже понад 550 учасників зареєструвалося для участі в конкурсі на кращий проект дитячого простору для Івано-Франківська.

Ідея виникла як наслідок критичної ситуації із дитячими майданчиками міста, яких щороку стає все менше.

Результатом проведеного конкурсу мають стати якісні проекти громадських просторів, три із яких стануть переможцями.

Конкурсні роботи обиратиме професійне журі у складі 12-ти осіб. Пошук журі триває, на сьогодні в складі десять учасників з України, Австрії, Польщі та Німеччини.

Для того, щоб залучити кращих спеціалістів для участі у конкурсі, було визначено три премії:

Перша премія 1800 €

Друга премія 1200 €

Третя премія  600 €

В рамках проекту було обрано п’ять міських локацій, зроблено підготовку конкурсних матеріалів, розроблено сайт child-friendly.org та поширено інформацію в мережі, зокрема, розроблено та просунуто сторінку на Фейсбуці, зроблено публікації на двадцяти престижних світових інтернет-ресурсах для архітекторів, серед яких «Bustler» та «Death by architecture». Кілька ресурсів розмістили інформацію самостійно, публікацію про конкурс зробив австрійськомий архітектурний журнал «Wettbewerbe das Magazin für Baukultur». ВУЗи України, Німеччини, Польщі та Нідерландів розмістили афіші про конкурс у своїх вестибюлях.

Результатом такої інформаційної кампанії стала велика кількість реєстрацій учасників (більше 550), які представляють понад 60 країн світу.

Презентація робіт конкурсантів відбудеться у Міжнародний день захисту дітей, першого червня 2015-го року, на одній з центральних площ міста — площі А. Міцкевича, одному з улюблених місць відпочинку дорослих та маленьких іванофранківців.

Експозиція триватиме один місяць (1.06.2015–1.07.2015 – з Міжнародного дня захисту дітей до дня Архітектури України).

На виставкових стендах буде представлено конкурсні роботи. Переможців буде оголошено також у цей день – дату обрано символічно, адже одним із завдань конкурсу є привернути увагу до проблеми відсутності місць для дитячого та сімейного активного дозвілля на вулицях Івано-Франківська.

Співорганізаторами конкурсу є платформа «Тепле Місто», ГО «Мами Прикарпаття» та Департамент архітектури та містобудування.

Ми продовжуємо формувати призовий фонд, і кожен, хто бажає підтримати ініціативу, може надіслати кошти, які підуть на виплату премій переможцям. 

Допомогти ініціативі: 

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ТЕПЛЕ МІСТО»
Код ЄДРПОУ 39377102
р/р 26002530390500 в ПАТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу: благодійний внесок
З поміткою: дитячий простір

 

 

Фото: © Jonathan Davis  

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим