Читай: нова ініціатива про літературу на боці добра від «Теплого міста» Teple Misto 3511

Читай: нова ініціатива про літературу на боці добра від «Теплого міста»

У кожного свій спосіб наближати перемогу і залишатися ефективним. Для когось це – робота на культурному фронті. Ще до початку повномасштабної війни ми готувалися презентувати вам «Читай» – нову ініціативу культурного напрямку платформи «Тепле місто», та розуміємо: коли, як не зараз, найбільш вчасно збиратися разом всім, для кого читання – спільна цінність. Уже цього вівторка запрошуємо вас на першу подію із серії зустрічей у Івано-Франківську, аби бути поряд, читати, знайомитись, говорити про книги та підтримувати одні одних.

У квітні ми розпочинаємо одразу декілька програм, які триватимуть впродовж наступних місяців:

  • Цикл розмов про українську літературу з Анастасією Євдокимовою – літературознавицею, культурною менеджеркою та кураторкою.
  • Серію подій про «Літературу на боці добра» з Романом Малиновським, письменником, а також співзасновником та головним редактором видавництва «Вавилонська бібліотека».
  • Діалоги про літературу і досвіди читання за участі дієвців культури – «Книги. На часі».

Вже завтра, 19 квітня (вівторок), запрошуємо на першу лекцію Романа Малиновського: «Література на боці добра: книжки, які зупиняли війни і ними ж породжені». Реєстрація за посиланням.

Роман Малиновський – український письменник. Автор збірки оповідань «Солодке життя» (видавництво «Meridian Czernowitz», 2021). Співзасновник та головний редактор видавництва «Вавилонська бібліотека», що спеціалізується на перекладній літературі. Також заснував інді-видавництво «Цивілізація». Автор проєкту MONO, присвяченого транскордонній літературі.

Наразі маємо постійне місце зустрічі у кав’ярні «‎Adelie» (вул. Грушевського 14, вхід з вул. Вагилевича), приміщення якої має також укриття на випадок повітряних тривог.

Кількість місць обежена, тому дуже просимо реєструватися на подію, яка вас зацікавить і попередити нас, якщо вам раптом не вдасться її відвідати.

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами.

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим