Сase study Івано-Франківська вивчатимуть на першій в Україні школі урбаністики CANactions School Teple Misto 3511

Сase study Івано-Франківська вивчатимуть на першій в Україні школі урбаністики CANactions School

Цієї осені у Києві розпочнеться перша школа урбаністики CANactions School. Івано-Франківськ будуть вивчати у якості case study, що полягатиме у дослідженні міста та розробці стратегії його розвитку.

Школа є наступною стадією еволюції міжнародного архітектурного фестивалю CANactions, заснованого архітектурним бюро Zotov&Co у 2008 році.

Мета школи – сприяти містобудівній реформі в Україні, підтримувати урбаністичний рух, сприяти перетворенню українських експертів на експертів міжнародного масштабу.

Ідея вивчати Івано-Франківськ спільно зародилася у команди платформи «Тепле Місто» та Віктора Зотова, архітектора та засновика CANactions, який був одним із членів журі міжнародного архітектурного конкурсу Child-Friendly Public Space та відвідував місто для участі в лекторії про урбаністику.

Що таке школа CANactions? Перша в Україні школа урбаністики CANactions School – це некомерційна міждисциплінарна платформа післядипломної освіти з урбаністики, що не має аналогів в Україні.

Мета навчання – підготовка агентів урбаністичних змін, що здатні ініціювати та втілювати новаторські проекти розвитку реальних міських територій, працюючи в міждисциплінарних командах під кураторством провідних міжнародних експертів.

Що вивчати? Тема першого навчального року Школи – urbanism.ua: (RE)START. Ми починаємо процес міждисциплінарного дослідження українських міст, пропонуючи переосмислити базові механізми планування та розвитку урбаністичних територій. Яким є сучасне місто? У чому специфіка міст України? Хто сьогодні визначає їх розвиток? Як зробити цей процес більш ефективним та відкритим? Навчання здійснюватиметься у рамках Студії відомого швейцарського урбаніста Урса Томанна (Urs Thomann), який тривалий час був заступником директора «Вінницького муніципального центру містобудування і архітектури»

Учасники студії. 12-16 молодих українських та міжнародних фахівців будуть навчатися на теми, пов'язані з урбаністичним рухом та загальною проблематикою українських міст. CANactions шукає міждисциплінарних спеціалістів з урбаністики, архітектури, транспортного планування, економіки, містобудування, культурології, соціології, юриспруденції, а також представників інших спеціальностей, пов'язаних з міською тематикою. Участь у Школі – це ваш крок у напрямку професійного росту, унікального досвіду та нових перспектив.

Час і місце. Перший семестр школи триватиме з 14 вересня по 18 грудня, та буде проходити у Києві.

Мова. Навчання проводитиметься виключно англійською.

Акцент на найкраще. В рамках студії будуть проводитися лекції, воркшопи і майстер-класи від всесвітньо відомих лекторів. У членах журі по відбору учасників Школи – міжнародні провідні експерти з урбаністики.

Етапи навчання. Начання буде розбито на кілька блоків. В якості case study буде вивчатися місто Івано-Франківськ. 

Block #1: Вступний курс / 14 вересня – 4 жовтня

Block #2: Case Study: дослідження Івано-Франківська та field trip до міста / 5 жовтня – 25 жовтня

Block #3: Case Study: аналіз результатів дослідження та розробка стратегії розвитку Івано-Франківська / 26 жовтня – 29 листопада

Перспективи після закінчення Школи. Кращі учасники Студії#1 Школи CANactions отримають змогу: долучитися до подальшої роботи над розробкою стратегії розвитку міста, отримати можливість стажування закордоном в інституціях-партнерах Школи CANactions, або стати частиною команди, що займатиметься реформуванням містобудівної галузі в Україні.

Деталі та умови вступу до Школи дивіться на сайті – www.school.canactions.com/uk

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим