Антикризова програма Теплого Міста Teple Misto 3511

Антикризова програма Теплого Міста

З огляду на ситуацію, що сьогодні склалась у світі, Україні та Івано-Франківську зокрема, платформа Тепле Місто перейшла до антикризового режиму роботи. В цей період зусилля платформи спрямовані на два основні напрямки: протидію поширенню коронавірусу та підтримку економіки в кризових умовах.

В рамках першого напряму створено Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19 – це об’єднання громадських ініціатив у співпраці з органами місцевого самоврядування, бізнесом та суспільством в місті Івано-Франківськ. Заради досягнення максимального результату свої зусилля об’єднали наступні громадські організації та ініціативи: платформа Тепле МістоStop COVID-19.IFІвано-Франківський ІТ КластерІвано-Франківський Драмтеатр, об’єднання блогерів coronavirus.if та спільнота ActivePeople.If.  

Актуальну інформацію та результати діяльності можна знайти на сайті фонду https://ifvscovid.org/.

Структура роботи Антикризового фонду: 

•  фандрейзинг (залучаємо кошти від місцевих бізнесів та фізичних осіб);

•  щоденно моніторимо потреби міста та направляємо залучені коштів на закупівлю, відповідно до пріоритетності;

•  координуємо процеси ресурсної допомоги спільно з партнерами, діяльність яких спрямована на протидію COVID-2019;

•  шукаємо інноваційні методи у сфері медицини;

•  інформуємо мешканців Івано-Франківська про найсвіжіші новини, пов’язані із пандемією.

Свій внесок ви можете зробити за посиланням або за реквізитами:

Одержувач: БО "Благодійний фонд "Тепле Місто", код ЄДРПОУ / ІПН 39377102

Номер рахунку UA743365030000026000303995927

Банк одержувача: АТ "Ощадбанк" МФО 336503

Призначення платежу: благодійний внесок

Антикризовий фонд Теплого Міста синхронізує свою діяльність спільно із партнерами, тому донейти можна також спрямовувати цим ініціативам за посиланнями: "Івано-Франківський ІТ Кластер", Stop COVID-19.IF. Ми спільно моніторимо ситуацію в медичних закладах і на зібрані кошти закуповуємо все необхідне.

Другий напрям роботи платформи — Антикризова підтримка економіки. Передбачає стимулювання бізнесу до адаптації у складній економічній ситуації та пошуку нових форматів діяльності через доступ до освіти, інновацій та менторської підтримки. 

В межах цього напряму визначено наступні завдання: 

– проводимо онлайн-навчання та вебінари з лідерами думок, орієнтованих на власників малого та середнього бізнесу;

– шукаємо ідеї та нові формати щоб допомогти бізнесу адаптуватися до умов економічної кризи;

– підтримуємо малий та середній бізнес шляхом організації мотиваційних, менторських та нетворкінгових онлайн-зустрічей різних форматів.

Анонси подій публікуватимуться на сторінці платформи Тепле Місто у фейсбуці.

"Те, як ми пройдемо цю кризу, буде визначати, ким будемо ми — як місто та суспільство — наступні 10 років. Зараз саме час об’єднуватись та консолідувати свої зусилля для того, щоб пройти ці випробування разом. Тоді ми зможемо з  ними впоратись і швидше вийти на нову траєкторію розвитку", — Юрій Филюк, керівник платформи Тепле Місто.

Платформа Тепле Місто залишається відкритою до нових партнерств. Ми віримо, що спільними зусиллями та активною роботою допоможемо нашому місту у складній ситуації. Зараз важливим є кожний внесок. Залишайтесь вдома, але не залишайтесь байдужими.

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим