90 тисяч гривень на власний проєкт: «Тепле Місто» презентувало оновлену ґрантову програму Teple Misto 3511

90 тисяч гривень на власний проєкт: «Тепле Місто» презентувало оновлену ґрантову програму

8 лютого команда «Теплого Міста» презентувала (пере)запуск ґрантової програми платформи. 

Колись «Малі Ґранти», програма виросла за час вимушеної річної паузи. З оновленими умовами та більшими амбіціями –  «Ґранти Теплого Міста» продовжать працювати для активізації та посилення низових ініціатив та якісних змін в Івано-Франківську. 

Новий координатор програми, Андрій Левицький, має досвід в організації всеукраїнських волонтерських проєктів та розвитку соціального бізнесу. Зараз він приєднався до команди «Теплого Міста», щоби підсилити своєю експертизою бажання платформи розвивати громадський активізм.

(на фото – Андрій Левицький та команда платформи «Тепле Місто»)

Весняна хвиля «Ґрантів Теплого Міста» триватиме з 10 лютого до 10 березня 2023 року. Переможці конкурсу будуть оголошені до 25 березня 2023 року.

Ми готові підтримати організації з досвідом реалізації проєктів – для них максимальна сума фінансування становитиме до 90 тисяч гривень, і «початківців» в громадському секторі – для них передбачені ґранти до 20 тисяч гривень

Також оновлена програма матиме 4 тематичні напрямки:

 1. Прогресивна освіта: неформальна, альтернативна, сучасна освіта, а також ініціативи, пов’язані зі змінами традиційної системи освіти.

 2. Сучасне мистецтво: події, виставки, мурали, перформанси, просвітницькі проєкти.

 3. Розвиток прогресивного підприємництва: проєкти, спрямовані на активізацію в бізнес-середовищі міста інтелекту, спроможності, сталості та взаємодії з іншими.

 4. Міський простір: облаштування міського середовища, дружнього до всіх мешканців. 

Незмінними залишилися критерії для проєктів:

 • вони мають бути некомерційними і аполітичними, та спрямованими на громаду і підвищення якості її життя;

 • заявником проєкту є неприбуткова (громадська) організація або ініціативна група, яка складається з принаймні 2 осіб;

 • автори проєкту повинні мати попередній досвід громадської діяльності або волонтерства у будь-якому форматі;

 • автори проєкту повинні бути готові забезпечити власний внесок або співфінансування проєкту на рівні не менше як 10% від загального бюджету проєкту;

 • проєкти мають бути реалізовані в Івано-Франківську;

 • одна організація або ініціативна група може подати не більше, ніж одну заявку на кожну хвилю проєктів;

 • проєктні заявки мають бути поданими з дотриманням оголошеного терміну та містити усю запитувану інформацію;

 • автори проєктів на етапі подачі заявки повинні подбати про дозволи чи погодження, необхідні для реалізації проєкту.

Щоби подати свій проєкт на конкурс потрібно заповнити аплікаційну форму на сайті програми: http://grants.warm.if.ua, та надсилати її на адресу: grants@warm.if.ua з позначкою «Категорія до 90 тис. грн» або «Категорія до 20 тис. грн».

Всі проєктні заявки, що надійшли на конкурс, проходять два етапи відбору, під час яких оцінюється: 1) відповідність критеріям прийнятності (технічна оцінка); 2) змістове наповнення проєктів. Оцінюватиме проєкти незалежна комісія з представників різних галузей (громадський сектор, бізнес, культура, міська рада, переможець попередньої ґрантової хвилі, представник медіа). 

(презентація «Ґрантів Теплого Міста» для журналістів Івано-Франківська)

Також в рамках ґрантової хвилі «Тепле Місто» проведе: 

 • Школу ґрантового менеджменту: 3-5 березня (open call на участь – 13-23 лютого). Це 3-денний курс, де учасники навчаться формувати ідеї в проєкти та писати грантову заявку. Після завершення навчання учасники отримають готові заявки та матимуть можливість подати їх на конкурс.

 • Школу «Змінотворець» для учнів 9-11 класів: 7-9 квітня (open call на участь – 13-31 березня).  3-денне навчання з проєктного менеджменту для старшокласників, спрямоване на розвиток лідерського потенціалу учнів та активізацію волонтерства й соціальної відповідальності. Після навчання учні можуть отримати фінансування до 10 000 гривень на реалізацію власного проєкту. 

 • Школу «Прокачай свою ГО»: 5-30 травня (open call на участь – 10-23 квітня). 3-тижнева програма тренінгів та консультацій для представників громадського сектору міста. Під час навчання учасники дізнаються усі юридичні та фінансові аспекти, пов’язані з відкриттям та веденням громадських чи благодійних організацій, а консультації з менторами та тренінги допоможуть їм підсилити інституційну спроможність власних громадських організацій. 

 

«Ми пропонуємо школи, в яких ви можете не тільки навчитися писати заявку, а також, як реалізовувати проєкти, тобто основи проєктного менеджменту. Важливо в школу приходити з ідеєю. А ми вже її опрацюємо та допрацюємо», — каже Андрій Левицький.
 

______________________________________________________________

Деталі програми також можна подивитися на сайті:  http://grants.warm.if.ua

Всі оновлення будуть публікуватися на Facebook-сторінці «Ґрантів Теплого Міста»: https://www.facebook.com/TepleMistoGrants

Також запити можна надсилати на електронну пошту ініціативи: grants@warm.if.ua

 

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим