Велопарковки Teple Misto 3511

Велопарковки

«Велопарковки» — проєкт платформи «Тепле Місто», що акцентує на таких пріоритетах програми «Стала мобільність», як зручність і безпека користування ровером у місті.

Проєкт започатковано влітку 2015 року. В його основі є розуміння, що, крім сформованої цілісної веломережі (доріжки, смуги, проїзди тощо), доступності паркових і пішохідних зон для велоруху, запорукою зручного користування двоколісним у місті є також розвинена мережа велостоянок.

Протягом 2015-16 років було встановлено 90 парковок різної місткості. Загалом за актуальною ситуацією можна стежити на http://maps.if.ua/.

Наявність паркінгів у різних локаціях робить комфортним пересування велосипедом у місті. Питання безпеки у цьому контексті пов’язане з попередженням крадіжок роверів. Для забезпечення належного рівня комфорту та надійності конструкція велостійки повинна утримувати спертий на неї ровер у двох точках і давати можливість легко зафіксувати замком раму і переднє колесо велосипеда.

Аби встановити велостійку біля свого офісу / ресторану / організації й правильно організувати процес реалізації цього задуму, дотримуйтеся дорожньої карти.

Рекомендовані проекти

Дослідження транспортної поведінки

З середини 2021 року Metalab у співпраці з платформою “тепле місто” вивчали, що впливає на рішення франківців щодо своїх поїздок містом.   Зростання автомобілекористування в Івано-Франківську, а також попит на вживані автомобілі з низькими показниками екологічності, призводить до погіршення якості повітря, що викликає у населення захворювання органів дихання та серцево-судинної системи, сприяє поширенню вірусних захворювань, […]

Детальніше
Нова економіка Івано-Франківська

«Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» — це  проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр.  Його головне завдання — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, інноватори та дослідники. NEF триватиме 3 роки: з квітня 2022 […]

Детальніше
Читай

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами. Дізнавайтеся анонси та новини проєкту і спілкуйтеся з його учасниками у […]

Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим