Urban Space Radio Teple Misto 3511

Urban Space Radio

Urban Space Radio — медіа, яке змінює наші міста. Проект платформи «Тепле Місто», інтегрований у простори громадських ресторанів Urban Space, — це новий і унікальний досвід в українській медіасфері: онлайн-радіо, що об’єднує цікаві і корисні ініціативи, сприяє змінам міських середовищ.

Місія. Залучати проактивних мешканців міст до громадських перетворень задля розвитку міської культури в українських містах через цікаві тематичні програми та сучасну музику.

Ролі. Привертати увагу слухачів до актуальних питань розвитку наших міст; знайомити з активними громадськими середовищами та ініціативами; поширювати українську альтернативну музику; ділитися досвідом та взаємодіяти з середовищем незалежних українських медіа.

Наша перша радіостудія знаходиться у громадському ресторані Urban Space 100. Цей проект є успішним прикладом соціального підприємства у форматі ресторану. Заклад має 100 засновників. 80% його прибутку розподіляється на громадські проекти розвитку міста.

Музична та програмна концепція. На Urban Space Radio програми виключно власного виробництва. В наших ефірах ми говоримо не про проблеми, а про можливості і способи їх вирішення. Працюємо з темами: розвитку міської культури, урбаністичних процесів, актуального мистецтва, креативного бізнеcу, прогресивної освіти та альтернативної української музики. Гостями радіо є практики — люди, які змінюють свої міста та їх культуру вже сьогодні: представники громадських ініціатив, урбаністи та архітектори, куратори мистецьких програм і менеджери культури. Записи ефірів можна безплатно прослухати на подкаст-сервісі.

На Urban Space Radio звучить українська музика у стилях indie та alternative. Вона добре відображає ритм життя і змін у наших містах і їх активних міських середовищах. Для того, щоб розуміти чи може робота наших музикантів бути конкурентоспроможною у світі, ми додаємо частку світового музичного контенту, а наші автори дискутують на цю тему у власних музичних програмах.

Рекомендовані проекти

Дослідження транспортної поведінки

З середини 2021 року Metalab у співпраці з платформою “тепле місто” вивчали, що впливає на рішення франківців щодо своїх поїздок містом.   Зростання автомобілекористування в Івано-Франківську, а також попит на вживані автомобілі з низькими показниками екологічності, призводить до погіршення якості повітря, що викликає у населення захворювання органів дихання та серцево-судинної системи, сприяє поширенню вірусних захворювань, […]

Детальніше
Нова економіка Івано-Франківська

«Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» — це  проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр.  Його головне завдання — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, інноватори та дослідники. NEF триватиме 3 роки: з квітня 2022 […]

Детальніше
Читай

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами. Дізнавайтеся анонси та новини проєкту і спілкуйтеся з його учасниками у […]

Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим