Стратегія розвитку Івано-Франківська Teple Misto 3511

Стратегія розвитку Івано-Франківська

«Тепле Місто» долучається до роботи над проєктом, що стане для нас наймасштабнішим на найближчі роки — створення стратегії розвитку Івано-Франківська. Співініціаторами та основними стейкхолдерами, крім «Теплого Міста», виступив міський голова та виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, Франківський драмтеатр, юридична компанія Moris Group та асоціація науковців «Наука. Дослідження. Інновації».

Про що цей проєкт

Стратегія є довгостроковим планом розвитку міста, й дає відповіді на ключові запитання: яким ми бачимо Івано-Франківськ, і як саме він буде змінюватися.

В світі, що стрімко прогресує, щоб не загубитися в розмаїтті можливостей, потрібно рухатися з чітким баченням мети. І Стратегія – це відповідь, куди саме місту рухатися і з якою швидкістю. Бути не тільки магнітом всередині країни, але й пізнаваними у світі.

Яким є наше місто мрії? Чи може стати таким містом Івано-Франківськ і що для цього можна зробити? Ми вже почали розмову про це з представниками різних середовищ міста: культурні організації, бізнес, адміністрація міста, освітяни, науковці, громадський сектор. Ми плануємо зробити події, що стосуються цього проєкту регулярними та розповідати про всі наші дії, щоб ви могли максимально швидко про все дізнаватися та долучатися за бажанням.

Мешканці Івано-Франківська повинні мати високу якість життя, яка є у невеликих містах і можливості мегаполісу. Мета стратегії – поєднати ці переваги так, щоб Франківськ залишався і конкурентним глобально, і був одним із лідерів в Україні.

Можливість долучитися існує для кожного і в дуже різні способи: думкою, експертизою, власним часом чи фінансовим внеском — важливо, аби кількість партнерів в цьому процесі постійно зростала.

Долучитися до проєкту можна на сайті Стратегії Івано-Франківська за посиланням: https://strategy.if.ua/ 

Рекомендовані проекти

Дослідження транспортної поведінки

З середини 2021 року Metalab у співпраці з платформою “тепле місто” вивчали, що впливає на рішення франківців щодо своїх поїздок містом.   Зростання автомобілекористування в Івано-Франківську, а також попит на вживані автомобілі з низькими показниками екологічності, призводить до погіршення якості повітря, що викликає у населення захворювання органів дихання та серцево-судинної системи, сприяє поширенню вірусних захворювань, […]

Детальніше
Нова економіка Івано-Франківська

«Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» — це  проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр.  Його головне завдання — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, інноватори та дослідники. NEF триватиме 3 роки: з квітня 2022 […]

Детальніше
Читай

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами. Дізнавайтеся анонси та новини проєкту і спілкуйтеся з його учасниками у […]

Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим