Координаційний Центр підтримки військових Прикарпаття SAVE UKRAINE NOW Teple Misto 3511

Координаційний Центр підтримки військових Прикарпаття SAVE UKRAINE NOW

Координаційний Центр допомоги військовим Прикарпаття #SaveUkraineNow(SUN) створений громадськими організаціями, бізнесом, культурними інституціями, у партнерстві з міською радою та військовими, для комплексної підтримки військових підрозділів з Івано-Франківської області на передовій. Основною платформою для збору коштів та проведення закупівель стала “Благодійна організація “Тепле Місто”.

Головною метою Координаційного центру SUN є направлення допомоги прикарпатським військовим на передову. Центр отримує запити про потреби від командування військових підрозділів Івано-Франківської області. Проводить пошук, закупівлі та доставку обладнання і спорядження для наших захисників.

Про центр

Координаційний центр це низова неполітична ініціатива, що об’єднала представників бізнесу, культури та громадського сектору Івано-Франківської області, а також друзів і колег, що тимчасово знайшли прихисток в Івано-Франківську.
З перших днів повномасштабного вторгнення ініціатива зібрала понад 100 волонтерів та розробила логістичну структуру для забезпечення батальйонів Прикарпаття. Завдяки значній кількості волонтерів та власним іт-рішенням ініціатива змогла швидко систематизувати та кваліфікувати великий об’єм запитів на забезпечення, напрацювати бази джерел постачання товарів та налагодила збір коштів для закупівель із супутніми операціями контрактування та логістики в Україні та за кордоном.
Протягом 2022 року координаційний центр передав обладнання та спорядження на понад 2 млн $.
Волонтерам центру вдалось налагодити співпрацю з міжнародними організаціями, діаспорою, досягнути повторюваних внесків благодійників та заручитись підтримкою громади Івано-Франківської області. На підтримку роботи центру відбулись численні спортивні турніри, аукціони, ярмарки, тематичні збори, діє унікальна щомісячна ініціатива “одноденний заробіток на підтримку батальйонів Прикарпаття”.

Волонтери координаційного центру отримали відзнаку Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Координаційний Центр підтримки військових Прикарпаття SAVE UKRAINE NOW продовжує працювати.

Підтримати #SaveUkraineNow можуть усі, хто готовий стати пліч-о-пліч у нашій боротьбі за перемогу  за посиланням: https://secure.wayforpay.com/payment/saveukrainenow

Слідкувати за діяльністю Центру можна на нашому сайті saveukrainenow.if.ua, у Facebook та Instagram.

Рекомендовані проекти

Дослідження транспортної поведінки

З середини 2021 року Metalab у співпраці з платформою “тепле місто” вивчали, що впливає на рішення франківців щодо своїх поїздок містом.   Зростання автомобілекористування в Івано-Франківську, а також попит на вживані автомобілі з низькими показниками екологічності, призводить до погіршення якості повітря, що викликає у населення захворювання органів дихання та серцево-судинної системи, сприяє поширенню вірусних захворювань, […]

Детальніше
Нова економіка Івано-Франківська

«Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» — це  проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр.  Його головне завдання — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, інноватори та дослідники. NEF триватиме 3 роки: з квітня 2022 […]

Детальніше
Читай

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами. Дізнавайтеся анонси та новини проєкту і спілкуйтеся з його учасниками у […]

Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим