Наступний Проект Teple Misto 3511

Наступний Проект

Наступний Проект – культурно-мистецька програма платформи «Тепле Місто», фокусом якої є сучасне візуальне мистецтво.

Програма покликана сприяти створенню нових мистецьких об’єднань та активувати художні процеси в місті.

Проекти програми – Резиденція для іноземних художників, Відкритий мистецький лекторій, Курс лекцій «Історія мистецтва ХХ поч. ХХІ ст.», Кураторський інтенсив з Яніною Пруденко

Резиденція в Івано-Франківську покликана впроваджувати тенденції актуального мистецтва і передбачає запрошення художників з інших країн на тимчасове проживання до міста, де, ознайомившись з унікальністю й особливостями міста, художник створює арт-об’єкт. 

Резидентами були: в 2017 році – Бред Дауні (США), в 2016 році – Славомір Чайковський (Польща), в 2015 році – Павел Альтгамер (Польща).

Спільно з проектом «Франківський вуличний малюнок» в 2016 році український художник Сергій Радкевич створив роботу «Фраґменти візуальної маніпуляції. В 2015 році Хорхе Помар з Арґентини створив серію муралів у просторі міста.

Відкритий мистецький лекторій – творча лабораторія для обміну ідеями, локальний майданчик для діалогу між художниками та публікою у форматі багатовекторної комунікації: відкриті лекції, презентації.

Курс лекцій «Історія мистецтва ХХ – поч. ХХІ ст.» (куратор – Олександр Сушинський) являв собою 20 лекцій на різну тематику, прочитання важливих філософських та мистецьких текстів і перегляди відеоматеріалів.

Кураторський інтенсив з Яніною Пруденко об'єднав 15 учасників з різних міст, які обговорювали теоретичний матеріал, а також створили 4 прототипи кураторських проектів.

Рекомендовані проекти

Дослідження транспортної поведінки

З середини 2021 року Metalab у співпраці з платформою “тепле місто” вивчали, що впливає на рішення франківців щодо своїх поїздок містом.   Зростання автомобілекористування в Івано-Франківську, а також попит на вживані автомобілі з низькими показниками екологічності, призводить до погіршення якості повітря, що викликає у населення захворювання органів дихання та серцево-судинної системи, сприяє поширенню вірусних захворювань, […]

Детальніше
Нова економіка Івано-Франківська

«Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» — це  проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр.  Його головне завдання — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, інноватори та дослідники. NEF триватиме 3 роки: з квітня 2022 […]

Детальніше
Читай

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами. Дізнавайтеся анонси та новини проєкту і спілкуйтеся з його учасниками у […]

Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим