Multimedia lab Teple Misto 3511

Multimedia lab

Multimedia lab — це освітній простір, що сприяє розвитку креативної та кіноіндустрії в Івано-Франківську й регіоні. Простір є частиною інфраструктури інноваційного центру «Промприлад.Реновація». Проєкт реалізовують платформа «Тепле Місто» та ГО «Кінороби» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Multimedia lab надає можливості й доступ до сучасної освіти, професійного обладнання й інфраструктури для  виготовлення мультимедійних продуктів, аудіовізуального та AR-контенту (додана реальність).

Простір лабораторії площею 108 м² поділено на 4 сектори, кожен із яких має свою функцію:

–    кімната для освітніх подій, як практичні курси, лекції, майстер-класи, воркшопи, креативні сесії тощо
–    відеофотостудія із професійним обладнанням (камери, штативи, стабілізатори, пристрої постійного світла, ін.)  для зйомки візуального контенту та проведення практичної частини навчальних програм
–    коворкінг-лабораторія для аніматорів, ілюстраторів, художників, відеомонтажерів, кольорокоректорів, дизайнерів, що оснащена потужними комп’ютерами з профільним ПЗ та професійними інструментами для створення графіки і кольорокорекції (графічні планшети, сенсорні графічні екрани, панелі для кольорокорекції)
–    студія звукозапису із сучасним обладнанням та професійним ПЗ для створення та зведення аудіороликів, озвучення фільмів та програм, виготовлення аудіоподкастів (на стадії ремонту).

Комбінація низки функцій робить Multimedia lab унікальним майданчиком для теорії та практики. Тут початківець може отримати знання і попрактикуватись, досвідчений фахівець — вдосконалити свої навички, реалізувати власні ідеї, поділитись досвідом з іншими.

У рамках навчальних проєктів Multimedia lab передбачене створення соціальних продуктів (відеоролики, анімації, ілюстрації, фотопроєкти, ін.) Для соціальних проєктів ресурси простору надаватимуться як ґрантова підтримка: якщо автор має ідею для соціального ролика, може подати заявку на ґрант, що покриє оренду студії. Команда Multimedia lab відкрита до співпраці та партнерства з навчальними закладами, громадськими та благодійними організаціями, а також соціально відповідальними й інноваційними бізнесами.

Відкриття Multimedia lab відбулося 21 грудня 2018 року. Цьому передувала серія зустрічей для медіафахівців Івано-Франківська «Робота медіа в умовах постійних змін». Відкриті лекції та майстер-класи від експертів у сфері журналістики проходили у січні-березні 2018 року. Серед запрошених експертів були: Ігор Балинський, Яна Машкова, Наталія Патрікєєва, Максим Саваневський, Юрій Марченко, Андрій Приймаченко, Ігор Тітов.

 

Рекомендовані проекти

Дослідження транспортної поведінки

З середини 2021 року Metalab у співпраці з платформою “тепле місто” вивчали, що впливає на рішення франківців щодо своїх поїздок містом.   Зростання автомобілекористування в Івано-Франківську, а також попит на вживані автомобілі з низькими показниками екологічності, призводить до погіршення якості повітря, що викликає у населення захворювання органів дихання та серцево-судинної системи, сприяє поширенню вірусних захворювань, […]

Детальніше
Нова економіка Івано-Франківська

«Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» — це  проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр.  Його головне завдання — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, інноватори та дослідники. NEF триватиме 3 роки: з квітня 2022 […]

Детальніше
Читай

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами. Дізнавайтеся анонси та новини проєкту і спілкуйтеся з його учасниками у […]

Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим