Франківський півмарафон 2017 Teple Misto 3511

Франківський півмарафон 2017

Frankivsk Half Marathon — один із найбільших бігових заходів Західної України. Платформа «Тепле Місто» проводить його в рамках програми «Гарячий спорт». Мета проекту — сприяти популяризації ідей здорового способу життя й активного дозвілля, поширювати досвід проведення спортивних заходів і формувати спільноту однодумців, пропагувати і втілювати на практиці принципи сталого розвитку міста.

Frankivsk Half Marathon’17, що відбудеться 24 вересня 2017 року, запропонує учасникам 10 забігів, у яких прогнозовано візьме участь приблизно 1200 осіб. Основний маршрут — 21, 097 км, інші: 2, 5, 10 км, естафети й дитячі дистанції на 100, 500 і 1000 м. Уперше в рамках заходу проведуть сімейний забіг для батьків із дітьми.

Перший півмарафон в Івано-Франківську відбувся 2014 року. Відтоді аудиторія заходу розширюється, додаючи щороку 25% нових учасників. Випробувати власні сили може будь-хто: як професійний легкоатлет або досвідчений бігун, так і зацікавлений початківець; як дорослі (від 18 до 60+ років), так і діти; як окремі учасники, так і команди; як іванофранківці, так і представники інших міст і країн.

Frankivsk Half Marathon — не одноденна акція, а тривалий процес. Задовго до півмарафону в різних локаціях Івано-Франківська відбуваються відкриті бігові тренування, а також лекції, майстер-класи від професійних тренерів, майстрів спорту і чемпіонів. А різнопланові заходи безпосередньо у день проведення Frankivsk Half Marathon — кольоровий і нічний забіги, конкурси і т.д. — заряджають місто позитивом надовго.

Півмарафон — це не тільки про спорт. І не просто яскраве дійство для усього міста, яке ангажує активних громадян і цілі сім’ї, десятки волонтерів і сотні глядачів. Ця масштабна акція залучає й місцеві бізнеси, що вбачають у проведенні чи підтримці спортивних заходів практичну складову своєї корпоративної культури і соціальної відповідальності. Загалом для міста заходи такого формату є інструментом власного позиціювання у міжнародному контексті як прогресивного, відкритого, відданого принципам сталого розвитку, що може привабити як спортсменів, так і туристів із цілого світу.

Рекомендовані проекти

Дослідження транспортної поведінки

З середини 2021 року Metalab у співпраці з платформою “тепле місто” вивчали, що впливає на рішення франківців щодо своїх поїздок містом.   Зростання автомобілекористування в Івано-Франківську, а також попит на вживані автомобілі з низькими показниками екологічності, призводить до погіршення якості повітря, що викликає у населення захворювання органів дихання та серцево-судинної системи, сприяє поширенню вірусних захворювань, […]

Детальніше
Нова економіка Івано-Франківська

«Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» — це  проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр.  Його головне завдання — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, інноватори та дослідники. NEF триватиме 3 роки: з квітня 2022 […]

Детальніше
Читай

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами. Дізнавайтеся анонси та новини проєкту і спілкуйтеся з його учасниками у […]

Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим