Антикризова програма Теплого Міста Teple Misto 3511

Антикризова програма Теплого Міста

З огляду на ситуацію, що сьогодні склалась у світі, Україні та Івано-Франківську зокрема, платформа Тепле Місто перейшла до антикризового режиму роботи. В цей період зусилля платформи спрямовані на два основні напрямки: протидію поширенню коронавірусу та підтримку економіки в кризових умовах.

В рамках першого напряму створено Антикризовий фонд Теплого Міста, за перший день роботи якого вдалось зібрати 245 тис грн. Завданням фонду є підсилення пріоритетних напрямів у боротьбі з COVID-2019 в м.Івано-Франківську. Ми зайшли у партнерство з ініціативами Stop COVID-19.IF та Івано-Франківським ІТ Кластером заради спільної мети та для досягнення максимального результату.

Структура роботи Антикризового фонду: 

•  фандрейзинг (залучаємо кошти від місцевих бізнесів та фізичних осіб);

•  щоденно моніторимо потреби міста та направляємо залучені коштів на закупівлю, відповідно до пріоритетності;

•  координуємо процеси ресурсної допомоги спільно з партнерами, діяльність яких спрямована на протидію COVID-2019;

•  шукаємо інноваційні методи у сфері медицини;

•  інформуємо мешканців Івано-Франківська про найсвіжіші новини, пов’язані із пандемією.

Свій внесок ви можете зробити за посиланням або за реквізитами:

Одержувач: БО “Благодійний фонд “Тепле Місто”, код ЄДРПОУ / ІПН 39377102

Номер рахунку UA743365030000026000303995927

Банк одержувача: АТ “Ощадбанк” МФО 336503

Призначення платежу: благодійний внесок

Антикризовий фонд Теплого Міста синхронізує свою діяльність спільно із партнерами, тому донейти можна також спрямовувати цим ініціативам за посиланнями: “Івано-Франківський ІТ Кластер“, Stop COVID-19.IF. Ми спільно моніторимо ситуацію в медичних закладах і на зібрані кошти закуповуємо все необхідне.

Другий напрям роботи платформи — Антикризова підтримка економіки. Передбачає стимулювання бізнесу до адаптації у складній економічній ситуації та пошуку нових форматів діяльності через доступ до освіти, інновацій та менторської підтримки.

В межах цього напряму визначено наступні завдання:

– проводимо онлайн-навчання та вебінари з лідерами думок, орієнтованих на власників малого та середнього бізнесу;

– шукаємо ідеї та нові формати щоб допомогти бізнесу адаптуватися до умов економічної кризи;

– підтримуємо малий та середній бізнес шляхом організації мотиваційних, менторських та нетворкінгових онлайн-зустрічей різних форматів.

Анонси подій публікуватимуться на сторінці платформи Тепле Місто у фейсбуці

“Те, як ми пройдемо цю кризу, буде визначати, ким будемо ми — як місто та суспільство — наступні 10 років. Зараз саме час об’єднуватись та консолідувати свої зусилля для того, щоб пройти ці випробування разом. Тоді ми зможемо з  ними впоратись і швидше вийти на нову траєкторію розвитку”, — Юрій Филюк, керівник платформи Тепле Місто.

Платформа Тепле Місто залишається відкритою до нових партнерств. Ми віримо, що спільними зусиллями та активною роботою допоможемо нашому місту у складній ситуації. Зараз важливим є кожний внесок. Залишайтесь вдома, але не залишайтесь байдужими.

Рекомендовані проекти

Дослідження транспортної поведінки

З середини 2021 року Metalab у співпраці з платформою “тепле місто” вивчали, що впливає на рішення франківців щодо своїх поїздок містом.   Зростання автомобілекористування в Івано-Франківську, а також попит на вживані автомобілі з низькими показниками екологічності, призводить до погіршення якості повітря, що викликає у населення захворювання органів дихання та серцево-судинної системи, сприяє поширенню вірусних захворювань, […]

Детальніше
Нова економіка Івано-Франківська

«Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» — це  проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр.  Його головне завдання — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, інноватори та дослідники. NEF триватиме 3 роки: з квітня 2022 […]

Детальніше
Читай

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами. Дізнавайтеся анонси та новини проєкту і спілкуйтеся з його учасниками у […]

Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим