Завершилась друга хвиля розвезення допомоги для вразливих верств населення Teple Misto 3511

Завершилась друга хвиля розвезення допомоги для вразливих верств населення

Наприкінці червня-початку липня Антикризовий Фонд в боротьбі проти COVID-19 у співпраці з МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ Івано-Франківська завершили другу хвилю розвезення допомоги в рамках напрямку роботи з вразливими верствами під час пандемії COVID-19.

Волонтери організації сформували та розвезли понад 10 тонн продуктів для прикарпатців, які цього потребують (самотні люди похилого віку, люди з інвалідністю І та ІІ групи, малозабезпечені сім’ї).

Під час кризи ці люди опинились в особливо складних обставинах, тому важливим було підтримати їх саме в цей нелегкий період.

Загальна кількість сформованої допомоги – 650 продуктових пакетів на суму понад 400 тисяч гривень. Антикризовий фонд передав 12 тисяч гривень в рамках цієї акції коштів, а також продуктів на суму 62 030 гривень. Дякуємо ТОВ "Прикарпатський Торговий Дім" за участь в ініціативі. А також усім небайдужим, хто допомагав внесками, власними зусиллями та часом. Це є дуже цінним. Разом – ми сильніші! 

***
Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19 – це об'єднання громадських ініціатив у співпраці з органами місцевого самоврядування, бізнесом та суспільством в місті Івано-Франківськ. Заради досягнення максимального результату свої зусилля об’єднали такі громадські організації та ініціативи: платформа Тепле МістоStopCovid-19.ifІвано-Франківський ІТ кластер, об'єднання блогерів coronavirus.if, спільнота ActivePeople.If та Франківський драмтеатр.

З 15 травня діяльність Антикризового Фонду по боротьбі з COVID-19 здійснюється на умовах співфінансування Zagoriy Foundation.

 

   

Рекомендовані пости
Публікації
“Вільний лікар” і свідомий пацієнт: у Франківську дискутували про медицину та здоров’я
За інформацією Galka, дев’ятого травня в Івано-Франківську дискутували про медицину та відновлення: якою має бути система охорони здоров’я в Україні,...
Детальніше
Публікації
Куди прямує архітектура Івано-Франківська: що не так і як це змінити
Як пише КУРС, в Івано-Франківську архітектори та представники міської влади говорили про збереження історичної спадщини, планування інфраструктури та відпочинкових зон....
Детальніше
Публікації
“Росія вже зазнала поразки, але ми ще не перемогли”. Валерій Пекар у розмові з франківцями про нашу перемогу та післявоєнний світ
Як виглядає українська перемога? Чому росія зазнає поразки? Що змінилося в українському суспільстві за рік великої війни? Які виклики постануть...
Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим