Проєкт

Велопарковки

Реалізовано

«Велопарковки» — проект платформи «Тепле Місто», що акцентує на таких пріоритетах програми «Стала мобільність», як зручність і безпека користування ровером у місті.
 
Проект започатковано влітку 2015 року. В його основі є розуміння, що, крім сформованої цілісної веломережі (доріжки, смуги, проїзди тощо), доступності паркових і пішохідних зон для велоруху, запорукою зручного користування двоколісним у місті є також розвинена мережа велостоянок.

Протягом 2015-16 років було встановлено 90 парковок різної місткості. Загалом за актуальною ситуацією можна стежити на http://maps.if.ua/.

Наявність паркінгів у різних локаціях робить комфортним пересування велосипедом у місті. Питання безпеки у цьому контексті пов’язане з попередженням крадіжок роверів. Для забезпечення належного рівня комфорту та надійності конструкція велостійки повинна утримувати спертий на неї ровер у двох точках і давати можливість легко зафіксувати замком раму і переднє колесо велосипеда.

Аби встановити велостійку біля свого офісу / ресторану / організації й правильно організувати процес реалізації цього задуму, дотримуйтеся дорожньої карти.

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×