Проєкт urbanspaceradio.com

Urban Space Radio

Триває

Urban Space Radio — медіа, яке змінює наші міста. Проект платформи «Тепле Місто», інтегрований у простори громадських ресторанів Urban Space, — це новий і унікальний досвід в українській медіасфері: онлайн-радіо, що об’єднує цікаві і корисні ініціативи, сприяє змінам міських середовищ.
 
Місія. Залучати проактивних мешканців міст до громадських перетворень задля розвитку міської культури в українських містах через цікаві тематичні програми та сучасну музику.


 
Ролі. Привертати увагу слухачів до актуальних питань розвитку наших міст; знайомити з активними громадськими середовищами та ініціативами; поширювати українську альтернативну музику; ділитися досвідом та взаємодіяти з середовищем незалежних українських медіа.
 
Наша перша радіостудія знаходиться у громадському ресторані Urban Space 100. Цей проект є успішним прикладом соціального підприємства у форматі ресторану. Заклад має 100 засновників. 80% його прибутку розподіляється на громадські проекти розвитку міста.
 

Музична та програмна концепція. На Urban Space Radio програми виключно власного виробництва. В наших ефірах ми говоримо не про проблеми, а про можливості і способи їх вирішення. Працюємо з темами: розвитку міської культури, урбаністичних процесів, актуального мистецтва, креативного бізнеcу, прогресивної освіти та альтернативної української музики. Гостями радіо є практики — люди, які змінюють свої міста та їх культуру вже сьогодні: представники громадських ініціатив, урбаністи та архітектори, куратори мистецьких програм і менеджери культури. Записи ефірів можна безплатно прослухати на подкаст-сервісі.

 

На Urban Space Radio звучить українська музика у стилях indie та alternative. Вона добре відображає ритм життя і змін у наших містах і їх активних міських середовищах. Для того, щоб розуміти чи може робота наших музикантів бути конкурентоспроможною у світі, ми додаємо частку світового музичного контенту, а наші автори дискутують на цю тему у власних музичних програмах.
 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×