Проєкт www.urbanspace.if.ua/

Urban Space 100

Реалізовано

Urban Space 100 – приклад соціального підприємства.

Ідея проекту – створити громадський ресторан у Івано-Франківську, що стане успішним прикладом об’єднання соціально активних людей навколо ідеї розвитку свого міста.
80% прибутку ресторану направляється винятково на реалізацію громадських проектів у Івано-Франківську.Цілі проекту:
- створення, прозорого цільового фонду, призначеного для фінансування соціальних стартапів та проектів, спрямованих на розвиток міста;
- створення фізичного майданчика для активізації проактивного кластера міста, що дає імпульс ініціативам та зберігає динаміку їх розвитку;
- об’єднання ста людей практичного інтелекту, готових інвестувати у проект та розподіляти кошти на фінансування інших ініціатив.

Заклад був відкритий 27 грудня 2014 р.

З моменту відкриття Urban Space 100 було профінансовано 123 проекти на загальну суму 3 283 956,55‬ грн. Ознайомитися з усіма ними можна за посиланням.

За шість років діяльності команда Urban Space 100 набула досвіду реалізації та управління проєктом, тому готова ділитися своїми знаннями. Платформа "Тепле Місто" працює над розвитком програми, що передбачає відкриття закладів мережі Urban Space в інших містах на умовах соціальної франшизи. Першим таким закладом став Urban Space 500 в Києві. 15 березня 2017 року розпочалася кампанія для пошуку інвесторів громадського ресторану Urban Space 500 в Києві, а 18 грудня 2018 року відбулося його вікриття.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×