Програма

Урбаністика

Триває

Програма урбаністики «Теплого Міста» покликана сприяти налагодженню діалогу між мешканцями Івано-Франківська у процесі оновлення і трансформації міських просторів. Це процес постійної внутрішньоміської комунікації, що супроводжується діагностикою проблематики та пошуком або запозиченням глибоких і дієвих механізмів вирішення проблем міста.

Цілі програми:

- підвищення рівня відповідальності за міжбудинкові простори, а відтак їх трансформація, облаштування й використання відповідно до потреб користувачів чи функціонального призначення
- формування ефективних механізмів комунікації учасників урбаністичних процесів
- поліпшення якості учасницьких практик містян у процесах перетворення міста
- підтримка низових урбаністичних ініціатив у Івано-Франківську.

Програма рівноцінно направлена на залучення до діалогу і кооперації міської адміністрації, представників бізнесу та міської громади у проектах, спрямованих на поліпшення комунікації, комфортності іванофранківців у міському середовищі. В ініціативах і процесах також беруть участь фахівці (архітектори, урбаністи з України та за кордону), партнерські ГО, волонтери. Важливою є й активізація студентів, зокрема таких напрямів, як: архітектура, ІТ, журналістика, соціологія, економіка.

Залучення мешканців міста до обговорень на ранніх стадіях, урбаністична освіта шляхом воркшопів, дискусій, аналізу сприятиме адекватній оцінці проблематики місць. У майбутньому програма має спонукати іванофранківців до особистих ініціатив із розвитку міста. Природно, що це, крім зміни ставлення людей до міського середовища, якісно трансформуватиме спільні для усіх громадські простори — для більш зручного проведення часу.


Проекти програми "Урбаністика":

2018 рік
MetaLab

2017 рік
Сеанс Міського Сканування 

2016 рік
Сквер перед друкарнею
Архітектурна резиденція "Павільйон 78"

2015 рік

Школа Урбаністики
Child-Friendly Public Space
Парклет

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×