Проєкт huskroua-cbc.eu/

Транскордонна зелена транспортна мережа

Реалізовано

«Транскордонна зелена транспортна мережа (CGTN)» – ініціатива з розвитку мережі зарядних станцій для електромобілів.

Тенденція до переходу на електромобільний транспорт щороку зростає. Проте масово пересісти на електрокари заважає незручність їх підзарядки. Даний проєкт передбачає встановлення на автошляхах зарядних пристроїв, що дасть можливість зручно та комфортно підзарядити своє авто подорожуючи у сусідні країни. Завдяки цьому проєкту, Україна приєднається до мережі європейського електромобільного сполучення.

Головна мета проєкту – збільшити використання екологічно відповідального електричного транспорту для вантажів, транзитних та туристичних поїздок людьми та бізнесом у межах та між 11 містами шляхом розвитку інфраструктури зарядки електромобілів.

Термін реалізації: жовтень 2019 - березень 2021.

Головний партнер проєкту: Департамент інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради (м.Івано-Франківськ, Україна).

Партнери проєкту: платформа “Тепле Місто” (м.Івано-Франківськ, Україна), місто Бая-Маре (Румунія), місто Ньїредьгаза (Угорщина), місто Міхаловце (Словаччина).

Проєкт впроваджувався в рамках програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, що фінансувався Європейським Союзом. Бюджет для України становив 148 848,09  євро.

Результати проєкту:

  1. придбання та встановлення 19 зарядних станцій в 4 країнах міст-партнерів (11 в Україні, з яких 3 станції в м.Івано-Франківськ);

  2. підключення до онлайн-мережі зарядних станцій;

  3. розроблено пакет промоційних матеріалів для заохочення використання електромобілів серед жителів міст-партнерів;

  4. проведено 4 Форуми сталої мобільності в кожному з міст-партнерів;

  5. організовано промоційний автопробіг та освітні заходи в кожній з країн-партнерів.

В рамках проєкту платформа “Тепле Місто” відповідала за активності в таких містах: Снятин, Надвірна, Яремче, Коломия, Долина, Мукачево. У співпраці з міськими адміністраціями в кожному з міст встановлено одну зарядну станцію для електромобілів та проведено освітні заходи. B Ужгороді, в рамках проєкту, буде встановлено 2 заряні станції.

Координатор проєкту, Володимир Радевич:

"Вважаю, що цей проєкт містить в собі всі атрибути новітніх підходів у роботі та співпраці. На мій погляд, він понесе за собою більше поки невидимих результатів, ніж ми зараз очікуємо. Адже CGTN – це про співпрацю, збереження довкілля, розвиток економіки та мобільність. Дуже радію з того, що Івано-Франківськ і наша команда може реалізовувати настільки комплексний і ціннісно правильний проєкт!"

Як результат реалізації проєкту створено мережу зарядних станцій для електромобілів, що з'єднує понад 1200 км доріг між чотирма країнами та 11 містами. 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×