Програма

Вивіски

Реалізовано

Ціль програми — естетично привабливе, красиве та сучасне місто з власною ідентичністю.

Зараз історичні фасади середмістя та пам’ятки архітектури приховані за яскравими та недоречними елементами реклами і декору.

Фасади будівель є нашим пріоритетом, бо в нашому розумінні — це "обличчя" будівель, що у своєму поєднанні створюють унікальні ансамблі вулиць. Вивіска — навігаційний елемент будівлі, що інформує про розміщені в ній підприємства, установи та організації. Вивіска може складатися з одного чи декількох елементів, що містять інформацію, яка не дублюється.

Завдання програми — формування правильного сприйняття вивіски як елементу фасаду.

Правила, якими мають керуватися дизайнери, проектуючи візуальну пропозицію вивіски
Першочергово це — відповідність правилам візуального стилю Івано-Франківська у частині архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць. Правила були розроблені агенцією AIMBULANCЕ на підставі прикладів країн Західної Європи та відповідають міським положенням про порядок розміщення вивісок у Івано-Франківську.

Другий принцип — збереження автентичного вигляду будівель, зважаючи на їхні архітектурні особливості. Якщо будівля є пам’яткою архітектури, то, крім правил встановлення вивісок, враховуються принципи Венеціанської хартії з охорони й реставрації нерухомих пам'яток і визначних місць.

Третій принцип — це "UX" ("досвід користувача", від англ. "user experience"). Під час розробки дизайну вивіски беруться до уваги особливості розташування будівлі, а саме: під яким кутом зору та на якій відстані більшість перехожих бачить заклад. Аналізуючи ці дані, ми проектуємо таку візуальну пропозицію, яка сприятиме впізнаваності та забезпечить виконання основних функцій вивіски — інформування й навігація. Разом із тим, розроблена пропозиція має підкреслити особливості будівлі.

Scarlett before Scrlett after
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×