Програма

Наступний Проект

Реалізовано

Наступний Проект – культурно-мистецька програма платформи «Тепле Місто», фокусом якої є сучасне візуальне мистецтво.

Програма покликана сприяти створенню нових мистецьких об’єднань та активувати художні процеси в місті.

Проекти програми – Резиденція для іноземних художників, Відкритий мистецький лекторій, Курс лекцій «Історія мистецтва ХХ поч. ХХІ ст.», Кураторський інтенсив з Яніною Пруденко

Резиденція в Івано-Франківську покликана впроваджувати тенденції актуального мистецтва і передбачає запрошення художників з інших країн на тимчасове проживання до міста, де, ознайомившись з унікальністю й особливостями міста, художник створює арт-об’єкт. 

Резидентами були: в 2017 році - Бред Дауні (США), в 2016 році - Славомір Чайковський (Польща), в 2015 році - Павел Альтгамер (Польща).

Спільно з проектом «Франківський вуличний малюнок» в 2016 році український художник Сергій Радкевич створив роботу «Фраґменти візуальної маніпуляції. В 2015 році Хорхе Помар з Арґентини створив серію муралів у просторі міста.

Відкритий мистецький лекторій – творча лабораторія для обміну ідеями, локальний майданчик для діалогу між художниками та публікою у форматі багатовекторної комунікації: відкриті лекції, презентації.

Курс лекцій «Історія мистецтва ХХ – поч. ХХІ ст.» (куратор – Олександр Сушинський) являв собою 20 лекцій на різну тематику, прочитання важливих філософських та мистецьких текстів і перегляди відеоматеріалів.

Кураторський інтенсив з Яніною Пруденко об'єднав 15 учасників з різних міст, які обговорювали теоретичний матеріал, а також створили 4 прототипи кураторських проектів.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×