Multimedia lab

Триває

Multimedia lab — це освітній простір, що сприяє розвитку креативної та кіноіндустрії в Івано-Франківську й регіоні. Простір є частиною інфраструктури інноваційного центру «Промприлад.Реновація». Проект реалізовують платформа «Тепле Місто» та ГО «Кінороби» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Multimedia lab надає можливості й доступ до сучасної освіти, професійного обладнання й інфраструктури для  виготовлення мультимедійних продуктів, аудіовізуального та AR-контенту (додана реальність).

Простір лабораторії площею 108 м² поділено на 4 сектори, кожен із яких має свою функцію:

-    кімната для освітніх подій, як практичні курси, лекції, майстер-класи, воркшопи, креативні сесії тощо
-    відео-фотостудія із професійним обладнанням (камери, штативи, стабілізатори, пристрої постійного світла, ін.)  для зйомки візуального контенту та проведення практичної частини навчальних програм
-    коворкінг-лабораторія для аніматорів, ілюстраторів, художників, відеомонтажерів, кольорокоректорів, дизайнерів, що оснащена потужними комп’ютерами з профільним ПЗ та професійними інструментами для створення графіки і кольорокорекції (графічні планшети, сенсорні графічні екрани, панелі для кольорокорекції)
-    студія звукозапису із сучасним обладнанням та професійним ПЗ для створення та зведення аудіороликів, озвучення фільмів та програм, виготовлення аудіоподкастів (на стадії ремонту).

Комбінація низки функцій робить Multimedia lab унікальним майданчиком для теорії та практики. Тут початківець може отримати знання і попрактикуватись, досвідчений фахівець — вдосконалити свої навички, реалізувати власні ідеї, поділитись досвідом з іншими.

У рамках навчальних проектів Multimedia lab передбачене створення соціальних продуктів (відеоролики, анімації, ілюстрації, фотопроекти, ін.) Для соціальних проектів ресурси простору надаватимуться як ґрантова підтримка: якщо автор має ідею для соціального ролика, може подати заявку на ґрант, що покриє оренду студії. Команда Multimedia lab відкрита до співпраці та партнерства з навчальними закладами, громадськими та благодійними організаціями, а також соціально відповідальними й інноваційними бізнесами.

Відкриття Multimedia lab відбулося 21 грудня 2018 року. Цьому передувала серія зустрічей для медіафахівців Івано-Франківська «Робота медіа в умовах постійних змін». Відкриті лекції та майстер-класи від експертів у сфері журналістики проходили у січні-березні 2018 року. Серед запрошених експертів були: Ігор Балинський, Яна Машкова, Наталія Патрікєєва, Максим Саваневський, Юрій Марченко, Андрій Приймаченко, Ігор Тітов.

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×