Програма

Стала мобільність підтримай проєкт

Реалізовано
0%
бюджет проєкту 14500.0 UAH
зібраних коштів 0.0 UAH
долучилось людей 0

Мета програми «Стала Мобільність» — сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення. Актуальність програми пов’язана з такою проблемою сучасного міста, як нераціональне і стихійне використання приватного транспорту, що перевантажує міський простір, зокрема центральну частину міста, є причиною заторів і дорожніх аварій, забруднює середовище тощо.

Програма «Теплого Міста» має перетворити Івано-Франківськ на місто для людей. Це можливо через формування сталої мобільності в місті, побудову правильної вертикалі учасників руху, що передбачає відповідне позиціонування: маломобільні групи населення, пішоходи, велосипедисти, громадський транспорт, приватні автомобілі.

Побудова нової моделі реалізовується через низку заходів:

- дослідження велосипедного руху в місті
- освітній напрям
- події
- інфраструктурні рішення.

Ці напрями охоплюють різні зацікавлені сторони: містян, бізнеси, громадські організації, профільні органи влади. Ефективний інструмент комунікації — на практиці та конкретних прикладах пояснювати мешканцям міста, як у повсякденному житті поєднувати різні види транспорту і вибирати найвідповідніший до поточних потреб, із фокусом на піші прогулянки, велосипед і громадський транспорт. Одним з акцентів програми є пропагування велоруху: встановлення паркінгів, проведення велошкіл, у рамках яких кожен охочий іванофранківець може навчитись грамотно і безпечно їздити на велосипеді, форуми, де велоактивісти з різних міст України діляться досвідом.

Програма «Стала Мобільність» у фейсбук

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×