Проєкт

Mad About Dance

Реалізовано

Mad About Dance — проект платформи «Тепле Місто», мета якого — створення у Івано-Франківську танцювальної платформи і розвиток сучасної танцювальної культури, що має зробити місто одним із найпроґресивніших творчих майданчиків України та Європи.

Проект націлений на:

- об’єднання активних танцюристів і хореографів, які прагнуть розвивати свої навички, підвищувати рівень майстерності
- пропагування актуальних педагогічних підходів до навчання танців
- популяризація танцю як активного альтернативного способу проведення часу, доступного для кожного, незалежно від віку й підготовки.

Потенційні учасники проекту — як професійні танцівники, хореографи, так і аматори та всі зацікавлені іванофранківці. Серед форматів Mad About Dance: фестивалі, перформанси, флешмоби, джеми, танцювальні батли й табори. Поряд із практикою не менше значення має й теорія: освітні лекції, зустрічі з відомими фахівцями з України та з-за кордону: вони дозволяють розширити розуміння танцю й танцювального мистецтва.
Першими проектами у рамках Mad About Dance стали фестивалі сучасного танцю Dance with APACHE 2015 і 2016 років: у Івано-Франківську виступили і провели майстер-класи представники відомого у світі українського танцювального об’єднання Apache Crew.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×