Проєкт

[катай!]

Триває

[катай!] — це мобільний багатофункціональний причіп для велосипеда. Процес його виготовлення і використання в Івано-Франківську є зразком урбаністичного активізму та якісного функціонального дизайну в сучасному місті.

Цілі проекту: активізувати громаду міста, оживити різні його простори, привернути увагу мешканців до важливих актуальних проблем міського середовища, а також показати можливості альтернативного, екологічного виду транспорту. Причіп може мати різне функціональне застосування, щоразу адаптовуючись до конкретних потреб і локації. Його можна трансформувати під мобільну кухню для урбаністичного пікніка, інфоборд для висвітлення важливого питання або пересувну крамничку. У соціальному контексті він також гуртує навколо себе мешканців, сприяє їхній комунікацій, спільному дозвіллю у відкритому міському просторі та розвитку міської культури.

Проект реалізовано влітку 2016 року архітектором Анною Пашинською і платформою «Тепле Місто». До воркшопу зі спільного проектування причепа долучились фахівці в галузі графічного і промислового дизайну з Івано-Франківська, Чернівців і Харкова; проект підтримали крамниця-майстерня «Велохата» й ініціатива «Шевченко Три». Нині менеджментом проекту [катай!] займається платформа «Тепле Місто», причіп доступний для користування мешканцям і організаціям Івано-Франківська, відповідно до запитів.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×