Проєкт run.if.ua/

Frankivsk Half Marathon 2018

Реалізовано

Frankivsk Half Marathon’18 — п’ятий ювілейний півмарафон, який відбудеться в Івано-Франківську 23 вересня 2018 року.

 

Як і щороку, цього разу на вибір є різні дистанції. Це 5, 10, а для досвідчених бігунів — 21 км. Також відбудеться 2-кілометровий благодійний забіг. Можна долучитись до групових забігів: це естафета й корпоративний пробіг (3 х 5 км + 6,097 км). А на дітей віком до 14 років чекають три безплатні забіги в різних вікових категоріях: 1000, 500 і 100 м.

 

Маршрут охоплює мальовниче озеро та історичні вулички Івано-Франківська. Деталі можна дізнатися на сайті півмарафону. А тут — реєстарція на участь у змаганнях.

 

 

Підготовка до цьогорічного півмарафону почалась задовго до самої події. Вже відбулися і ще заплановані тематичні лекції від досвідчених бігунів, відкриті бігові тренування.

 

Також у рамках підготовки до важливої міської спортивної події 20 червня у Франківську провели Color Run’18. Участь у події взяло сто бігунів. Захід мав благодійну складову: половину із зібраних коштів — 10 тис грн — було передано на створення канатного парку для вихованців Івано-Франківського навчально-реабілітаційного центру — дітей із тяжкими порушеннями мовлення та розладами аутичного спектру.

 

 

 

Frankivsk Half Marathon — один із найбільших бігових заходів Західної України. Його організовує платформа «Тепле Місто» у рамках програми «Гарячий Спорт». Мета змагань — сприяти популяризації ідей здорового способу життя, розвитку масового спорту, інтеграції України у світовий біговий рух, а також пропагувати та втілювати на практиці принципи сталого розвитку міста.

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×