Програма

Зустрічі з обміну досвідом

Триває

Зустрічі з обміну досвідом — це програма передачі досвіду платформи «Тепле Місто». Вона націлена на зацікавлені ініціативні групи і громадські організації з різних міст та регіонів України і передбачає поїздку їхніх представників до Івано-Франківська та зустріч із командою «Теплого Міста». Це для гостей можливість дізнатися про те (і безпосередньо побачити), як платформа на практиці реалізовує принципи сталого розвитку міста й активізує ініціативи громади «знизу догори».

Комунікація відбувається у форматах лекцій, дискусій та екскурсій. На лекціях представники «Теплого Міста», координатори проектів і програм, діляться своїм ціннісним баченням, принципами роботи й інформацією про організаційну модель і напрямки діяльності платформи. Дискусії дозволяють обмінятися знаннями з учасниками заходу, відповісти на їхні запитання про проекти та особливості функціонування «Теплого Міста». Мета екскурсій — наочно продемонструвати результати різних програм і проектів платформи.

Упродовж року «Тепле Місто» проводить не менше ніж шість зустрічей, а також одну конференцію. Програма реалізовується за підтримки Європейського фонду за демократію. Як вона засвідчує, підходи і досягнення «Теплого Міста» є цікавими для вивчення: упродовж 2016 року «Тепле Місто» відвідало понад 150 громадських активістів, представників бізнесу й органів місцевого самоврядування з 25 міст України.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×