Новини

Відома художниця-сюрреалістка намалювала і продала 3 картини на підтримку України

Маб Грейвз, відома американська художниця, що творить у стилі популярного сюрреалізму, створила серію із трьох картин про Україну у час війни. Вона продала цифрові версії цих картин і переказала $20 000 на діяльність Координаційного центру Save Ukraine Now, який підтримує батальйони з Прикарпаття на передовій.

Маб намалювала три картини, які символізують українок – молоду дівчину, в очах якої видно відблиск вибуху; матір, яка тримає двох маленьких дітей і залишається сміливою попри бурю; бабусю з гордою поставою у полі соняхів із прапором України в руках. Художниця перевела роботи у цифровий формат і розмістила їх на своїй сторінці на платформі Etsy. Усі з них за кілька днів стала бестселлерами у різних категоріях продажу. Отриману суму художниця переказала на рахунок Save Ukraine Now, оскільки знайома з Україною і відчуває спорідненість з українцями, які захищають свої цінності й країну.
 
«Якщо чесно, я сподівалася, що вдасться зібрати кілька тисяч доларів. І була дуже вражена, коли на сторінку пішов шалений потік відвідувачів. Всього за кілька днів я змогла переказати «Теплому місту» $20 тис. Також додатково я змогла переказати кошти на медичні аптечки та на гуманітарну допомогу Україні від волонтерів Корпусу миру, – ділиться Маб і додає, – Це і наша війна, і тільки разом ми можемо допомогти її зупинити».
 
Маб Грейвз професійно творить з 2009 року. Її роботи були представлені в галереях по всьому світу, часто зʼявляються у журналах, книгах і продавалися в понад 56 країнах. Лише на сторінці Маб на Etsy її твори купували майже 80 000 разів.

Підтримати Save Ukraine Now 

Save Ukraine Now – Координаційний центр забезпечення спротиву «SaveUkraineNow» було створено Івано-Франківською міською радою, Громадською спілкою «Бізнес Асоціація Івано-Франківська», Територіальною обороною Збройних Сил України в Івано-Франківську, благодійною організацією «Тепле місто», інноваційним центром Промприлад.Реновація, Івано-Франківським Драмтеатром ім. Івана Франка спільно з іншими партнерами, щоби забезпечувати потреби територіальної оборони Івано-Франківська та області, ЗСУ та нагальні гуманітарні запити. Головною метою Центру «SaveUkraineNow» є координація, аналіз, збір та направлення різноманітної допомоги у місця найбільшої потреби. Ми створили загальну, синхронізовану базу, щоб зосередити всі запити та можливості та спростити процес забезпечення.
 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×